pierwsze wrażenia

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10637 przez zkarola
Witaj. Miło było poznać i oby częściej się spotykać, na slajdowiskach czy na szlakach :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10634 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:pierwsze wrażenia
Dzięki Rafale za miłe słowa i cieszymy się że się spodobało :laugh:
Klub to ludzie a to właśnie Wy tworzycie atmosferę tego wyjątkowego miejsca.
Dzięki Wam za to

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10630 przez raven
pierwsze wrażenia was created by raven
Cześć!
Miałem przyjemność spotkać się w Wami wczoraj, przy okazji bałkańskich slajdów. Wrażenia, miło, ciekawi, otwarci ludzie, można "posmakować" różnych zakątków świata wymieniając się swoimi wrażeniami. Kuba, młody energiczny chłopak, trochę jak inni twierdzili chaotyczny :lol: , jak jego "rondo w Albanii", co jeszcze bardziej stanowi te spotkania luźnymi.
Pomysł i zapał Albina, co do sprzątania naszych zielonych zakątków, jak najbardziej słuszny. Myślę, że Babia z noclegiem będzie moim udziałem.
Pozdrawiam wszystkich, których udało mi się wczoraj poznać i osobiście porozmawiać.

rAFAŁ

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.549 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com