Witaj na forum Klubu Podróżników Śródziemie!

milionowe wejście z nagrodami

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7226 przez Wojciech
hehe, a ja byłem blisko :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7222 przez zkarola
Gratulacje ! Ja na forum bywam bardzo często, ale ten wieczór sobie odpuściłam ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7220 przez luc4s
To byłem tylko ja ;p nie miałem spania, więc wszedłem na forum, a tam było już 1000005 chyba...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #7219 przez Albin
Granica miliona została przekroczona po północy a najbliższy (nie trafiony w punkt) tej granicy był zalogowany użytkownik widoczny na zaznaczonym wycinku z zaplecza.
Prosimy użytkownika o widocznym oznaczeniu o przesłanie maila z widocznego adresu. Upominek czeka
Upominek mamy także dla ostatniego zalogowanego przed przekroczeniem magicznej granicy MILIONA czyli dla użytkownika poniżej zaznaczonego.
Gratulujemy
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6891 przez Albin
Jeszcze w listopadzie spodziewamy się milionowego wejścia na naszą stronę :laugh:
Nie umknie to naszej uwadze a osoba która będzie tym milionowym szczęśliwcem otrzyma zestaw nagród.
Klikajcie i obserwujcie licznik a my nagrodzimy :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.450 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com