Klub Podróżników Śródziemie w Rzeszowie 10.02.2014

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9973 przez zkarola
Super! Będzie się działo:) Powodzenia
10.02 raczej nie będę mogła się wybrać do Rzeszowa, ale myślę że kiedyś się uda

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #9972 przez
Moi drodzy wspólnie z Agencją Turystyczną Luka-tour, Starym Browarem Rzeszowskim oraz Klubem Podróżników Śródziemie ruszamy ze slajdowiskami w Rzeszowie.

Pokazy odbywać się będą cyklicznie, co dwa tygodnie w Starym Browarze Rzeszowskim, położonym na rzeszowskim rynku.
10.02.2014 godz. 19:00
Klub Podróżników "Śródziemie"
Stary Browar Rzeszowski
Krzysztof Samborski
Zjadłem Marco Polo

Jako pierwszy ze swoją prelekcje zaprezentuje nam Krzysztof Samborski
W środowisku motocyklowym znany jako Sambor, dziennikarz. Krakowianin z wyboru, przez wiele lat związany z Dziennikiem Polskim. Od 20 lat wędrujący pieszo, na dwóch i czterech kółkach po Azji. Plonem jego kilkunastu podróży po tym kontynencie jest książka „Zjadłem Marco Polo”. Afganistan, Chiny, Tadżykistan, Chiny – te kraje autor opisuje w swej podróżniczej opowieści. Zapraszamy zainteresowanych niecodziennością tej krainy na spotkanie z autorem książki. Zapewniamy, że pięknym krajobrazom towarzyszyć będzie dobra, reporterska narracja.


.




Krzysztof Samborski - dziennikarz i podróżnik, były redaktor naczelny pisma MOTO VOYAGER od ponad 20 lat w siodle motocykla zwiedza świat, takie kraje jak Afganistan, Indie, Maroko czy Mongolia to jego pasja. Liczne i częste wojaże pozwoliły mu zgromadzić bogate doświadczenie w najrozmaitszych tematach związanych z turystyką motocyklową.
Książka traktuje o wrażeniach i obserwacjach autora z jego kilkunastu podróży po krajach Azji Centralnej: Kirgizji, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Afganistanu i zachodnich Chinach. Jednak nie ma tu mowy o tekstach w stylu „przyjechałem, zjadłem kolację i poszedłem spać”. Ta książka to reportaż, trochę pogłębiony o dygresje historyczne, ale bez zbędnego dydaktyzmu.


STARY BROWAR RZESZOWSKI
MIEJSCE Z KLIMATEM I PASJĄ


Pierwszy w Rzeszowie minibrowar STARY BROWAR RZESZOWSKI
zlokalizowany jest bezpośrednio przy Rynku Starego Miasta.

Został on zaprojektowany tak, aby móc zaspokoić nawet najwybredniejsze podniebienia.
Serwujemy tu 5 gatunków piwa własnej produkcji.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o odpowiednim jedzeniu.
Każdy Gość może skosztować wybornych żeberek, golonek na zasmażanej kapuście
oraz wielu innych specjałów dedykowanych do najlepszego piwa w mieście.

Zachęcamy do zakupu naszego piwa na wynos.

Zapraszamy codziennie
Od niedzieli do środy – od godz. 12.00 do 23.00
Od czwartku do soboty – od godz. 12.00 do 01.00

Rzeszów, Rynek 20-23,
Tel. 17/250 00 15,
e-mail: info@browar-rzeszow.pl,
www.browar-rzeszow.pl



Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.576 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com