Podróżnicy potrzebują Waszych 5-ciu minut :)

Więcej
13 lata 6 miesiąc temu #2085 przez Albin
Magda i Marcin prowadzą :lol: i oby tak do końca konkursu ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 6 miesiąc temu #2078 przez luc4s
Osobiście nigdy bym na coś takiego nie poszedł, bo to splamienie swojego honoru podróżniczo-eksploracyjnego. Dla mnie najcenniejsze w moich podróżach jest właśnie obcowanie z ludźmi w danym kraju, a to jest tylko możliwe, jeżeli się mieszka wśród nich. Co do pani Beaty... to chyba jedna z najbardziej skomercjalizowanych podróżniczek w naszym kraju.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 6 miesiąc temu #2077 przez
Tak, zdecydowanie zaliczamy się do backpackerów. Właśnie wróciliśmy z kolejnej takiej wyprawy.

Po pierwsze mimo wszystko jest to jednak przygoda.
Po drugie, biorąc pod uwagę skład komisji (Beata Pawlikowska i Jarosław Kret) nie uważamy, że ta praca jest super komercyjna.
Po trzecie próbujemy swoich sił. Wolimy żałować że coś się nie udało, niż żałować że nie spróbowaliśmy.

Pozdrawiamy i mimo wszystko mamy nadzieję na pozytywne głosy.

Ps. w tym konkursie bierze udział mnóstwo znanych nam krakowskich backpackerów...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 6 miesiąc temu #2076 przez luc4s
Dziwi mnie, że pracą marzeń dla backpackersów, bo jakich pewnie się zaliczacie, patrząc na sposoby, w jaki podróżujecie, jest testowanie jakiś tam mega komercyjnych, burżujskich hoteli, które mają tyle wspólnego z prawdziwym życiem w danym kraju, że za oknem jest ta sama pogoda.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #2075 przez
Tak, jest to zgodne z regulaminem, dlatego wysłaliśmy prośbę o pomoc. To nie jest konkurs artystyczny, tylko chodzi o wybór osoby, jego charakteru, predyspozycji. Chyba nie do końca zrozumiałeś ideę tej pracy.
Ostatnia13 lata 6 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 6 miesiąc temu #2074 przez Psychotrop
a czy aby to na pewno zgodne z regulaminem ? ;)
(nie, nie mam zamiaru kablować, tylko pytam, bo nie czytałem regulaminu :) )

p.s.
wybaczcie, ale nie zagłosuję, bo widziałem tam dużo lepsze parce fotograficzne.

Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.620 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com