kontrowesyjnie wokół Nataszy Caban

  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #1228 przez
Być może Natasza nie chciała brać udziału w rywalizacji z ludzmi pokroju Gienieczki oraz "mynadajemytv". Nawet złote stopy mogą niemiło pachnieć, a tu nawet lamisilat na to nie poradzi!
Tak czy owak gratuluję pani N!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1214 przez Albin
Natasza Caban wycofała się z plebiscytu Zlote Stopy 2009/2010
a to oświadczenie organizatorów:
Z przykrością informujemy, że 7 czerwca Natasza Caban osobiście wystąpiła o usunięcie jej podróży z Plebiscytu. Żeglarce życzymy pomyślnych wiatrów, natomiast licznych miłośników jej osiągnięć odsyłamy na oficjalną stronę pani Nataszy www.nataszacaban.com/
Organizatorzy Plebiscytu Zlote Stopy 2009/2010


a to kilka komentarzy do tego :

sylwia
10 Czerwiec 2010,
Moje zdanie jest takie, że świat podróżników nie powinien się dzielić
żeglarze powinni łapać te same wiatry w żagle.
szkoda


Tomek
10 Czerwiec 2010,
ano szkoda, bo wyczyn nie lada.
Opłyniecie świata dookoła w trakcie serii rejsów daje powód do schylenia czoła.

Niektorzy jej zarzucają, ze miedzy rejsami odwiedzala Polske - jak dla mnie wyczynu nie umniejsza to specjalnie.
Takze to, ze miala niewielkie doswiadczenie w prowadzeniu rejsow - czyni wyczyn jeszcze bardziej spektakularnym.

I w mniemaniu moim oraz większości, w niczym nie umniejsza wyczynu fakt, ze nie opłynęła globu samotnie jako najmłodsza Polka, bo uprzedziła ją 8 lat młodsza, trochę szybciej żeglująca, bardziej doświadczona koleżanka.

Niestety - mniemanie Nataszy jest inne, dlatego się stąd wycofała. Bo nie jest Najmłodsza. A przy okazji - po cichu, bezsensownie opluwa Najmłodszą koleżankę, bezzasadnymi zarzutami - które oczywiście wysokie gremia różnych kapitanów i wszyscy inni rozsądnie myślący odrzucają.

Przez to znika cala sympatia do niej (moja i wielu ludzi ze środowiska żeglarskiego, Którzy Wiedza w Czym jest Rzecz :(


sylwia
09 Czerwiec 2010,
szkoda wielka
niesamowita podróż i wielka dziewczyna
byłam na pięknej prezentacji podczas Festiwalu 3 żywioły.
Kazdy kto choć trochę się zna na żaglach wie w czym jest rzecz ;)



zlotestopy.pl/aktualnosci/4-oswiadczenie-redakcji

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.544 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com