Ubezpieczenie turystyczne

  • Gość
  • Gość
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #14805 przez
Replied by on topic Ubezpieczenie turystyczne
Nie znam produktu. Ale jeśli kilka razy w roku podróżujesz to przyda Ci się polisa Bezpieczny Powrót, która działa 365 dni od daty podpisania. Koszt 252 zł - dla mnie ok. Jeśli chodzi o zakup na ostatnią chwilę to też nie problem, bo online np. na iExpert.pl
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #14726 przez Nowus
Ubezpieczenie turystyczne Compensa - turystyka.compensa.pl/ kto miał? Kto korzystał? Jakie są wasze wrażenie. Mam w sumie jeden dzień czyli jutro najpóźniej muszę wykupić ubezpieczenie (Azja) żeby zaczęło działać o czasie, nie bardzo mam czas na szukanie, a że już 2 osoby mi mówiły, że miały i było dobrze to pytam, z tym, ze one miały, ale z niego nie korzystały a mi głównie o to chodzi czy w razie W będzie dobrze?


Załączniki:
Ostatnia6 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.533 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com