Internetowy planer

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #3708 przez ewulec
Coraz więcej jest stron promujących Polskę! Bardzo mnie to cieszy, bo pod warunkiem że jest pogoda ładna to Polska może zaskoczyć. Mamy mnóstwo zamków, skansenów, dino parków, które warto zobczyć. Polecam jak Adam Małysz :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3296 przez Joanna99
Z tym OuTourem to chyba nie do końca tak :) Ja właśnie niedawno byłam na weekend na Podlasiu i zaplanowałam wszystko przez OuTour i nie wydawało mi się to specjalnie skomplikowane. No może przez pierwsze dwie minuty. Jest faktycznie troszkę ustawiania różnych opcji, ale za to masz plan podróży dostosowany idelanie do swoich preferencji.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #3012 przez ewulec
Super są te planery! W końcu można rach ciach zaplanować wyjazd. Szkoda że na znane nieznane jest tak mało atrakcji (planujecie poszerzyć na całą Polskę?) za to OUTOUR jest trochę na pierwszy rzut oka skomplikowany. Znacie jeszcze inne strony gdzie można zaplanować sobie podróż?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #3000 przez ZnaneNieznane
Polecam stronę znanenieznane.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2735 przez Joanna99
Teraz powstaje strona -OuTour - i z tego, co wiem, informacje na niej będą jeszcze pełniejsze. Mam zamiar wypróbować, bo te istniejące jakoś zawsze coś mają nie tam. To jakiś miesiąc, przed wakacjami akurat.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1406 przez vdzik
Replied by vdzik on topic Odpowiedź:Internetowy planer
Proszę bardzo :). Ja z niego korzystam jak gdzieś się wybieram :).Pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.517 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com