Noclegownia Podróżników

Dobry hotel- Grudziądz i okolice

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #14801 przez piotrro

monerra napisał: Jakie polecacie hotele w Grudziądzu lub w okolicy? Ja słyszałam ostatnio, że otwiera się nowy hotel Ibis Styles dodatkowo w świetnej lokalizacji także myślę o tym miejscu tym bardziej, że mamy organizować też konferencje, a mają mieć sale i meeting room. Jakie jeszcze znacie ewentualnie?


Myślę, że nie masz co szukać Ibis Styles to dobre hotele mają to co trzeba więc nie wiem czy musisz szukać dalej. Lepiej rezerwuj bo nie będzie miejsc potem ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #14765 przez monerra
Jakie polecacie hotele w Grudziądzu lub w okolicy? Ja słyszałam ostatnio, że otwiera się nowy hotel Ibis Styles dodatkowo w świetnej lokalizacji także myślę o tym miejscu tym bardziej, że mamy organizować też konferencje, a mają mieć sale i meeting room. Jakie jeszcze znacie ewentualnie?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.589 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com