Noclegownia Podróżników

Polecane miejsca na nocleg

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #8464 przez miloszek
Ja mogę polecić fajne noclegi nad Zalewem Zegrzyńskim w centrum Promenadzie: promenadacountry.pl/ps Pokoje są bardzo komfortowe i wygodnie wyposażone. Niedrogie tak więc wyjazd nie powinien nas drogo kosztować ;)
Samo miejsce bardzo fajne - niedaleko Warszawy - idealne zarówno na dłuższy wypoczynek jak i weekendowy wypad.
Całe mnóstwo sportowych atrakcji.
Ostatnia8 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #8341 przez mucha88
Ja polecam portal nasza-kwatera.pl Sama często z niej korzystam, gdy ruszam w Polskę. Podoba mi się to, że są tam oferty różnego rodzaju zakwaterować, nie tylko hotele i motele, ale również na przykład pola namiotowe. Dla mnie to wielki plus.
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #7930 przez Gorogh
Bardzo fajne miejsce na Podkarpaciu - Dwór Ostoya znajdujący się w Jasionce obok Rzeszowa. Piękna lokalizacja, spokój, cisza, no i ten staropolski klimat... Zdecydowanie polecam każdemu, kto wybiera się w tamte rejony. Dla zainteresowanych ich strona - ostoya.rzeszow.pl/
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #7914 przez Misia
Polecam nocleg w Karpaczu w hotelu Ahava. Hotel posiada spa., basen i apartamenty z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Obsługa jest miła, jedzenie dobre i przede wszystkim krystalicznie świeże górkie powietrze. Polecam

Tanie hotele
Ostatnia11 lata 1 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #6894 przez anna_paw
Chciałbym polecić bardzo fajne i klimatyczne miejsce na nocleg w samym centrum Wrocławia.
Tani i ładny apartament na doby w centrum Wrocławia.
Korzystałam z niego przy okazji pobytu z rodziną, w tym z małym dzieckiem i rewelacja!!!
Przestronne wnętrza, bogato wyposażony aneks kuchenny.
Jest czysto i schludnie.
Do dyspozycji były m.in. pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, sztućce, naczynia, pościel,żelazko,suszarka do włosów.
Jest bezpłatne wi-fi oraz parking na ulicy pod budynkiem.
Mieszkanie z przyjemnym klimatem, ozdobione zdjęciami ciekawych zakątków Wrocławia.
Ostatnia4 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #3643 przez julia
Polecam Centrum Rekreacyjno - Wypoczynkowe Zatonie. Świetne, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Bardzo bezpieczne miejsce, z dala od ruchu ulicznego, nad pięknym jeziorem Lubie. To idealne miejsce na odpoczynek z dziećmi:) Na terenie ośrodka piękna, strzeżona plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego. centrum-zatonie
Ostatnia4 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.603 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com