Gdzie smacznie zjeść

stragan na Starym Kleparzu w Krakowie

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9274 przez zkarola
znam Maćka, który robi te wszystkie specjały i tu kilka słów od niego:
mamy oryginalną fetę, świeże i przygotowywane przez nas humusy w trzech wariantach: klasyczny, ziołowy(świeża bazylia i natka z pietruszki), i pikantny z suszonymi pomidorami i harisą. Mamy oliwki z: tymiankiem i czosnkiem, pietruszką i czosnkiem, marokańskie bez pestki, kalamata, z czosnkiem chilli i kolendrą, marokańskie z ziołami prowansalskimi rozmarynem i pietruszką, nadziewane: czosnkiem, migdałem, chilli, cytryną, papryką. Mamy też czosnek hiszpański, oliwy, octy balsamiczne, dolmadesy

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9267 przez Albin
I o to chodziło ! A przy okazji dowiedzieliśmy się że Psychotrop vel Laska, jest kuchcikiem domowego zacisza :woohoo:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9266 przez Psychotrop
poprawię się :)
jeśli ktoś sam gotuje, to ten stragan dla niego jest jak manna z nieba.
są to produkty ciężko dostępne.
znaczy, są ogólnodostępne, ale powiedzmy w wersjach niejadalnych ;)
a ten stragan oferuje możliwość ugotowania w zaciszu domowym rzeczy takich, po które trzeba jechać hen hen daleko daleko ;)

a zdjęcia zrobię następną razą, jak tam będę ;)
ot znalazłem artykuł o czymś, o czym wiedziałem, to podlinkowałem ;)

no i mam nadzieję, że rzeczy z tego straganu, przydadzą się niejednemu kucharzowi amatorowi ;)

Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9265 przez Albin
Nie o takie polecanie na tym forum chodzi. Sam nagłówek i link gdzieś tam to zdecydowanie za mało. W ten sposób można by polecać miliony miejsc na całym świecie.

Tutaj prezentujemy i polecamy miejsca gdzie osobiście byliśmy, do tego zamieszczamy zdjęcia miejsca lub potrawy i koniecznie opis dlaczego tak.
Podobnie zamieszczamy w dziale obok gdzie NIE polecamy i odradzamy. Nie sugerujemy się zasłyszanymi czy przeczytanymi ale własnymi doświadczeniami.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9264 przez zkarola
ja też zdecydowanie o polecam!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9263 przez Psychotrop

Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.539 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com