Dom Turysty Harcówka w Wałbrzychu

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #9331 przez kkasiek4
Albin co tu komentować, z góry wiadomo było jaka będzie treść odpowiedzi. Trochę mnie tylko rozbawiła ta możliwość rabatu. Czy wszyscy "biznesmeni" myślą, że ludzie na słowo rabat warują ze szczęścia? Gdyby im tak zależało na ocenie indywidualnego klienta ,o czym piszą ,to zaproponowali by darmowy nocleg tylu osobą ile było zgłoszone w rezerwacji w dowolnie wybranym czasie. Nie myście, że to moja zachłanność. Po prostu właśnie wyobraziłam sobie restauracje w której zgłaszając np surowość mięsa dostaje na nie rabat zamiast wymiany. Po co mi rabat skoro ani tego mięsa nie zjem, ani już w życiu nie przyjadę do tej harcówki? Owszem marketing nie polega na dawaniu , to wersja którą wymyśliłam na szybko. Gdyby pomyśleli wcześniej, już na wstępie mogli by wyjść z tego z podniesioną głową. Wystarczyło tak nie wiele. Odebrać telefon, przeprosić informując o zamieszaniu i zaproponować alternatywne rozwiązania jakimi mogła by być gleba czy pomoc w szukaniu innego noclegu.


na marginesie co mnie interesuje, że jakaś grupa pomyliła schrony, niech jadą tam gdzie zarezerwowali albo biorą to co zostało wolnego. Czyżby w ośrodku obowiązywało prawo szybszego dotknięcia blatu recepcji zamiast rezerwacji ?
Ostatnia10 lata 6 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #9322 przez Albin
W odpowiedzi na pisemną skargę, jaką złożyłem do Zarządu Głównego PTTK, nadeszła taka oto odpowiedź a osoby które wraz ze mną "odbiły się od drzwi" mogą to skomentować.


Dom Turysty PTTK „Harcówka” Wałbrzych, dn. 2.09.2013 r.
Marcin Nowak ul. Park Sobieskiego 58-300 Wałbrzych

Odpowiadając na pismo nr 423/2013 z dnia 21.08.2013 r. dotyczące reklamacji klienta związanej z utrudnionym kontaktem w sprawie rezerwacji noclegów uprzejmie informuję, że jest to pojedynczy przypadek i błędne określenie możliwości uzyskania noclegu w obiekcie „Harcówka”. W dniach 16-18.08.2013 r. w Wałbrzychu odbywał się Festiwal Tajemnic w związku z czym wiele osób rezerwowało noclegi bez potwierdzenia przyjazdu. Dodatkowo
osoby związane z Festiwalem błędnie rezerwowały miejsca noclegowe w pobliskim Domu Turyty PTTK w Szczawnie Zdrój nocując grupą w naszym obiekcie. Dlatego też z naszej strony nastąpiła niepoprawna informacja związana z posiadaniem wolnych miejsc w dniach o które prosiła zainteresowana osoba.
Naturalnie priorytetem dla naszej działalności jest dbanie o zadowolenie klienta już od pierwszego kontaktu z naszą firmą. Pomimo standardu jaki posiadamy w obiekcie każdorazowo staramy się o jak najlepszy wizerunek w oczach osób odwiedzających to miejsce.
Wyciągnięte wnioski z opisanego zdarzenia pozwolą nam na poprawę formy rezerwacji oraz wcześniejszego potwierdzania rezerwacji przez klienta, np. koniecznością wpłacenia zadatku
lub informacją telefoniczną bezpośrednio przed przyjazdem.
W związku z zaistniałą sytuacją przepraszam osoby, które nie mogły skorzystać z naszych usług w wyznaczonym terminie i polecam się na przyszłość honorując je stosownym rabatem.
z poważaniem
Marcin Nowak




Dla mnie to miejsce jest już spalone. Nie odważył bym się już dokonać przedpłaty, skoro wcześniejsze ustalenia telefoniczne i potwierdzenia mailowe dla nich nic nie znaczą ...
Tłumaczenia zawarte w piśmie są dla mnie bełkotem mało nawiązującym do konkretnej sprawy.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #9107 przez kkasiek4
potwierdzam jakiś straszny bull shit a nie dom turysty.
Ja również wykonałam kilka telefonów tego feralnego dnia.

Odbierano, ale odbijano piłeczkę.
Pan: proszę zadzwonić do Pani za godzinę bo ja rezerwacji nie mam
Pani: proszę zadzwonić za pól godziny jak Pan (szef) przyjdzie bo ja nie wiem
Szef: proszę poczekać pól godziny jak Pani przyjdzie... ku ich zaskoczeniu ten czwarty telefon wykonał Admin. Tym sposobem pewnie i mój nr trafił na tajną nieodbieraną listę :P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #9105 przez Albin
Po ostatnim weekendzie okazało się jakie to miejsce jest naprawdę.

Powiem krótko, unikajcie tego miejsca jak ognia i ludzi prowadzących to niby schronisko.
Schronisko PTTK - Dom Turysty w Wałbrzychu www.harcowka.com.pl
to jakaś pomyłka istnienia !

Dzwonię we wtorek i na pytanie czy są wolne miejsca na weekend, pani sprawdza i odpowiada że nie ma problemu bo mają jeszcze dużo wolnych miejsc. Na następny dzień 14 sierpnia 21.26 wysyłam maila
do info@harcowka.com.pl
Witam
W nawiązaniu do wcześniejszej rozmowy telefonicznej
potwierdzam noclegi dla 4 osób 16/17/18
jeżeli będzie taka możliwość to 1+1+2 osoby


Dla pewności dzwonie w czwartek rano by potwierdzić i mieć pewność noclegów. Odbiera jakiś pan i twierdzi że nie ma pani która odbiera maile a on nie umie i nie wie czy jest. Wieczorem dzwonię i jakaś pani odbiera i twierdzi ze nie ma szefa i nie wie czy są miejsca...
Piątek - dzwonię i zero... nikt nie odbiera przez cały dzień.
Jak się wieczorem okazało, nikt nie odbiera mojego numeru jaki podałem w mailu. Po kilku próbach dzwonienia zmieniam telefon i ... pan odbiera natychmiast ale dziwnie się tłumaczy ze to nie ten sam numer...
i żebym dzwonił do jakiejś innej pani bo on nic nie wie. Dzwonię na numer podany przez tego pana a pani po drugiej stronie uświadomiła mnie że cały czas rozmawiałem z szefem czyli z właścicielem...
Tym sposobem 4 osoby w piątkowy weekendowy wieczór zostały wystawione do wiatru przez ludzi którzy nie nadają się do prowadzenia takiego obiektu, tym bardziej pod szyldem PTTK !

Dla zainteresowanych dysponuję wykazem połączeń z tym obiektem .

połączenia
13.08
godz. 17.14
15.08
godz. 14.27
16.08
godz. 12.44 , 15.01 , 18.37 , 18,45

ZDECYDOWANY NEGATYW !!!

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.510 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com