Willa IWONA Szklarska Poręba

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9636 przez ewelina111
My z kolei dwa lata temu byliśmy w hotelu w Szklarskiej Porębie (nie pamiętam nazwy, z resztą nie wiem czy mogę podać:)) i też niezbyt dobrze wspominam ten wyjazd:/ Nie wiem jak jest normalnie, bo my akurat korzystaliśmy z pewnej promocji, ale dostaliśmy mały pokoik na ostatnim piętrze (a hotel nie ma windy!) i codziennie po 10 razy w tę i z powrotem biegaliśmy po schodach z małym dzieckiem. Ogólnie zupełnie inaczej oferta i sam hotel w sensie wizualnym były prezentowane na stronie www, a po przyjeździe wielkie rozczarowanie... Widzę, że w Szklarskiej jest więcej miejsc, na które trzeba uważać, ale mimo wszystko uwielbiam te okolice i chyba jeszcze zaryzykuję:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9494 przez juliajulia
Na początku września pojechaliśmy w pięcioro na weekend do Szklarskiej Poręby. Zatrzymaliśmy się w Willi "Iwona", wynajęliśmy pokój pięcioosobowy, ale że przyjechaliśmy na miejsce dużo wcześniej, zostawiliśmy samochód na parkingu przed domkiem i poszliśmy w góry. Plusem jest dobra lokalizacja, właściwie wszędzie blisko, ale kiedy wróciliśmy właściciela nie było, klucz gdzieś schowany w skrzynce na listy, w pokoju cztery łóżka, trzy komplety pościeli, trzy szklanki, zero łyżeczek. Co innego, gdyby oferta willi była inna. Rano przyszedł właściciel, chciałam pożyczyć suszarkę do włosów, bo zapomniałam przejściówki do swojej, wystarczyłoby odpowiedzieć "niestety, nie udostępniam prywatnych rzeczy", a on zaczął krzyczeć, że co ja sobie wyobrażam i że mamy pamiętać żeby zapłacić za parking. Płaciliśmy 40 zł od osoby i nie zależało nam na jakiś luksusach, ale o wiele przyjemniejszy byłby ten czas, gdyby ten, u kogo się zatrzymaliśmy był choć odrobinę milszy. Później trafialiśmy na świetnych ludzi i rewelacyjne karczmy, ale o tym w innym poście ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.489 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com