1000 km pieszo szlakiem Camino del Norte i Camino de Finisterre

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #14304 przez Albin
23- letnia mieszkanka Brzozy - Natalia Chrustowska, w te wakacje zamierza przejść 1000 km i dotrzeć aż nad sam Ocean.

W ten sposób chce propagować oddawanie szpiku kostnego, ponieważ w lutym tego roku oddała szpik 3-letniemu chłopcu. Chce być przykładem na to, że ta operacja nie niesie ze sobą większego ryzyka.
Po drodze zamierza namawiać ludzi do rejestrowania się w Bazach Dawców Szpiku Kostnego, co tym samym zwiększa szansę na przeszczep dla chorych na nowotwory krwi.
Wraz z Fundacją z Pompą- Pomóż Dzieciom z Białaczką, która działa na Oddziale hematologii Dziecięcej UCK w Gdańsku będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego, muzyko i arte terapię.
Wyrusza z Polski 12 lipca, wszystko będzie można na bieżąco śledzić na jej blogu:http://szalonafiona.blogspot.com/ ora fan page: facebook.com/szalonafiona




Natalka o sobie:
Nazywam się Natalia Chrustowska, mam 23 lata. Pod koniec lutego tego roku oddałam szpik kostny 3-letniemu chłopcu. Zmierzam pokonać 1000 km pieszo szlakiem Camino del Norte i Camino de Finisterre, by dzięki temu dotrzeć do wielu ludzi z całego świata i dzieląc się moją historią przekonać jak najwięcej osób do zarejestrowania się w Bazach Dawców Szpiku. Mam nadzieję, że w ten sposób liczba potencjalnych dawców wzrośnie, co z kolei zwiększa szansę na przeszczep u chorych na nowotwory krwi. Chciałabym jak najbardziej nagłośnić tematykę oddawania szpiku i obalić wszystkie mity z tym związane, bo niestety świadomość ludzi jest nadal niewystarczająca. Kolejnym celem jest zbiórka pieniędzy wraz z Fundacją z Pompą - Pomóż Dzieciom z Białaczką na zakup sprzętu medycznego, arte i muzykoterapię dla pacjentów Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego oraz wsparcie psychologiczne dla rodziców.




.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.520 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com