3 wyprawy dookoła świata Władysława Grodeckiego

  • Gość
  • Gość
13 lata 11 miesiąc temu #1008 przez
Niestety - doświadczenie z "rydzykowcami" pokazuje, że nie bardzo s ą podstawy do dyskusji z nimi. O co mam go pytać?
Zresztą, możewmy przyjść po referacie podchmieloną ekipą i zrobić skandal, ale czy o to chodzi?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1006 przez Kominiarz
No tak, a z tymi wektorami to lepiej uważaj :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 11 miesiąc temu #998 przez
Istnieje poważna przeszkoda w zadaniu "trudnych pytań". Otóż 17 maja na godz. 16.15 jestem zaproszony do PTG na referat polsko-słowacki. Autorzy zawiadamiają, że po dyskusji przewidziana jest konsumpcja "regionalnych produktów spiskich". Tak więc nie godzi się, aby zadawać "trudne pytania" w stanie różnym od umożliwiającego prowadzenie pojazdów mechanicznych. Takie zachowanie było by dowodem braku kultury i swoistym "strzałem w stopę", tak więc "konieczności wektory" uniemożliwią mi zapoznanie się z radiomaryjnymi wywodami w "Śródziemiu".

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #996 przez Kominiarz
A może to spotkanie to dobra okazja abyś osobiście go zapytał z czym się identyfikuje? Michał - możesz już nie mieć takiej okazji a może w takim razie warto zadać temu Panu parę trudnych pytań??
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: Kominiarz od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #961 przez
Ob Grodecki chwali się - na pierwszym miejscu - że był poszukiwany listem gończym w Pakistanie.
Pakistańscy bandyci porwali i brutalnie zamordowali śp Piotra Stańczaka z Geofizyki Kraków. Bandyci z tegoż kraju dokonali morderczego rajdu na Bombaj, gdzie zabili ponad 100 osób. Nie dalej jak dobę temu pakistańscy bandyci przyznali się do nieudolnego podłożenia bomby w Nowym Jorku. Z tymi właśnie sprawami kojarzy mi się pakistański bandytyzm. Czy z takimi indywiduami identyfikuje się ob Grodecki? "Śródziemie" to klub podróżników a nie (póki co) "knajpa morderców" jak śpiewa Kazik S.
Na prelekcję nie przyjdę, bop nie mam zamiaru słuchania propagandy kogoś, kto publikuje w "naszym dzienniku" czy "gazecie polskiej".
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 dni temu #946 przez
Michał, a mógłbyś napisać coś więcej w tym temacie. O co dokładnie chodzi?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.702 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com