Czyste Góry, Czyste Szlaki

Największe sprzątanie Tatr w historii- fotorelacja

  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #5969 przez
Prezentacja z akcji "Czyste Tatry" - czyli widziane bardziej oczami obsługi Base Campu - już jest !!!! :)
Zapraszam do oglądania :)

Ostatnia11 lata 9 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5945 przez satkat
Północ GRATULUJE świetnie przeprowadzonej Akcji!!
Oglądając reportarze, czytając wiadomości, podziwiając zdjęcia baaaaardzo żałuje, że nie mogłam do Was dołączyć :(
No ale już widziałam, że za rok powtórka ^^ już nie mogę się doczekać ;D

Pozdrawiam ze słonecznego Sopotu;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5937 przez Albin
Jeszcze szerokim echem przetacza się fala informacyjna z przebiegu pierwszej edycji naszej akcji a my już rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej edycji akcji "Czyste Tatry".

Mając deklaracje udziału i pomocy instytucji pierwszej edycji, w roku przyszłym akcja będzie miała jeszcze większy wymiar i zasięg.

W porozumieniu ze stroną Słowacką także i po stronie naszych sąsiadów wyruszą na szlaki wolontariusze z workami.

Rówień Krupowa ponownie stanie się miejscem integracji wszystkich uczestników a dodatkowo zapłonie w sobotni wieczór ognisko.

Od czwartku do niedzieli towarzyszyć będzie kiermasz otdoorowy, wieczorami posłuchać będzie można opowieści himalaistów z wypraw w góry na wszystkich kontynentach.

W sobotni wieczór a także niedzielę, na scenie pojawią się ulubieni wykonawcy wielu podróżników i górskich pasjonatów.

Po tegorocznych doświadczeniach i dużym zainteresowaniu, w przyszłym roku zaskoczymy Was ilością miłych niespodzianek.

Fantastyczni ludzie i szalenie miła atmosfera wśród wolontariuszy pierwszej edycji akcji, pozwala mieć głęboką nadzieję na ponowne udane spotkania na czystych tatrzańskich szlakach.

Zapraszamy Was w dniach 4-7 lipca 2013

Finał na szczytach 6 lipca godz. 14.00


Wszystkich zainteresowanych współpracą, wystawców, media oraz sponsorów, prosimy o kontakt.

czystetatry@gmail.com tel. 506 918 166

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5906 przez zkarola

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #5885 przez
Z powodu kłopotów technicznych (prezentacja źle się wgrała, od 20 minuty nastepował stop prezentacji) zostanie ona wgrana ponownie na serwer Youtube i wtedy udostępniona raz jeszcze. Mam nadzieję, że tym razem wgra się już poprawnie.
Poinformuje o ponownym udostępnieniu :)
Za usterki techniczne i przerwę w nadawaniu (nie z mojej winy) przepraszam :)
Ostatnia11 lata 9 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #5879 przez
Poniedziałek - czyli czas się pakować i wracać do domu.


Reszta namiotów które dotrwały do poniedziałku:

Już wyluzowany i odstresowany pomysłodawca i inicjator akcji - Albin ;)


Do zobaczenia za rok !!!!
Ostatnia11 lata 9 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.475 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com