Autosrskie spootkania z książką

Spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12167 przez Albin
Dla lepszego poznania Przemka, polecamy programy telewizyjne w TVN i rozmowy m.in z Tomkiem Michniewiczem:
ttv.pl/aktualnosci,926,n/czego-przemek-n...owtorzyc,152400.html

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12124 przez BeataF
Spotkanie bardzo udane, dawno się tak nie śmiałam :)
W ciekawy i zabawny sposób opowiadał o swoich przeżyciach a że jest przystojny to nie jego wina przecież... ;)
Ja słit foci nie mam, wystarczy mi książka z autografem!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12122 przez Albin
Mimo wcześniejszej godziny i 2 slajdowisk jednego wieczora, sala na obu spotkaniach pękała w szwach. Nie wszyscy chętni zmieścili się, by zobaczyć zdjęcia i posłuchać opowieści Przemka Kossakowskiego. Czy należy się dziwić że 9 na 10 osób na sali to panie ?
Po slajdowisku jeszcze dosyć długo, fanki otaczały autora w oczekiwaniu na autograf i do wspólnej fotki. Planetarium także było pełne :laugh:
To pierwsze ale nie ostatnie spotkanie zarówno z Przemkiem Kossakowskim jak i z Wydawnictwem Otwartym.
. . . . . . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #12080 przez Albin
Uwaga ! To nie pomyłka !
8 grudnia zapraszamy na dwa spotkania !
Wraz z Wydawnictwem Otwartym
ruszamy z cyklem wieczorów autorskich !

Spotkanie autorskie Przemka Kossakowskiego w związku z premierą książki ,,Na granicy zmysłów".
08.12.2014 godz. 17:00
Klub Podróżników "Śródziemie"
Kraków - Piwnica pod Baranami
Przemek Kossakowski
,,Na granicy zmysłów"

Podróż przez Polskę, Ukrainę, Bałkany i Rosję, która otwiera oczy, wprawia w zdumienie i wstrząsa.
Znany z programów w TTV Przemek Kossakowski na własnej skórze doświadcza praktyk znachorów, uzdrawiaczy, wróżów, ekstrasensów, szeptunek i bioenergoterapeutów. Jest przewodnikiem po świecie, w którym nie ma prostych odpowiedzi.
W poniedziałek 8 grudnia o g.17:00 zapraszamy na premierę jego książki "Na granicy zmysłów"

"Pomyślałem, że każdy gdzieś kiedyś taką historię słyszał. O jakimś znachorze, o jakiejś szeptunce, o jakiejś dziwnej metodzie. Ale tak naprawdę mało kto takich ludzi widział. Zawsze tylko coś tam gdzieś się słyszało. I pomyślałem, że czemu nie, że to może jest interesujące, że ludzie chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć, a przede wszystkim zobaczyć."

Przemek Kossakowski
Człowiek, który swoim zawodem uczynił przekraczanie granic. Wszelkich. Interesują go ludzie patrzący na rzeczywistość w sposób odmienny od ogólnie przyjętego. Popularność zdobył jako prowadzący programów Kossakowski. Szósty zmysł i Kossakowski. Inicjacja emitowanych na kanale TTV.
. .

Spotkałem natchnionych uzdrowicieli obojga płci, mistyków, szaleńców oraz paru uroczych hochsztaplerów. Przeszywano mnie energią różnej proweniencji: kosmiczną, boską, osobistą, energią ziemi i powietrza, energią wody i ognia. Przyzywano do pomocy duchy przodków, wyganiano demony, przywoływano demony, mierzono kolor i intensywność aury […], cięto mi skórę na czaszce, spuszczano krew, chłostano mnie wrzącą wodą, zachęcano do jedzenia robaków, obkładano wnętrznościami, oczyszczano z klątw i diagnozowano choroby, o których istnieniu nie miałem bladego pojęcia.

Fenomenalnie napisany reportaż na podstawie programu „Kossakowski. Szósty zmysł".
Podróż przez Polskę, Ukrainę, Bałkany i Rosję otwiera oczy, wprawia w zdumienie i wstrząsa.
Kossakowski na własnej skórze doświadcza praktyk znachorów, uzdrawiaczy, wróżów, ekstrasensów, szeptunek i bioenergoterapeutów. Jest przewodnikiem po świecie, w którym nie ma prostych odpowiedzi.

"Przemek Kossakowski robi to, na co ja często nie mam odwagi: wnika w światy groźne, mroczne, kuriozalne, zabawne i nie jest tylko ich obserwatorem – dotyka ich zawsze gołymi rękoma, nawet jeśli czasem się poparzy."
Tomek Michniewicz


otwarte.eu/book/na-granicy-zmyslow
oprawa miękka
Liczba stron: 408
Wydanie: pierwsze, 2014
ISBN: 978-83-7515-326-2

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.551 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com