Malezja w listopadzie

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1314 przez monia24
My nie mamy póki co żadnego sprecyzowanego planu....musimy zakończyć wszystkie sprawy na uczelni i dopiero wtedy usiądziemy i będziemy planować. Jezeli chodzi o jakies spotkanie to ja całe wakacje jestem w Krk, więc daj znac kiedy mozesz ja sie dostosuje:) pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1311 przez Puszek
Chętnie się spotkam pogadać, dzisiaj raczej nie będę może za tydzień.

Trasę tworzymy mamy miesiąc czasu próbuje jakoś logistycznie to opanować na pewno będziemy w Tajlandii i Kambodży mocno się zastanawiam nad Malezją .

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1303 przez Albin
Róbcie zdjęcia i opisy :laugh: liczymy na Waszą relację i slajdowisko po powrocie :-)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1302 przez cent-urion
Cześć Monia,
6.11 wylatujemy ( ja z Krk i znajoma z wa-wy) do BBK i tego samego dnia chcemy przekroczyć granice z Kambodża, później Laos (zaczynamy od Krainy 4 tysięcy wysp:)i w gore i znowu Tajlandia od północy i jak zostanie czas(będziemy tam 3 tyg.) to może jakaś (nie oblegana - jeśli takie jeszcze sa) wysepka. Może gdzieś nasze drogi sie skrzyżują? Pamiętam jak pierwszego wieczora w Grenadzie w Nikaragui spotkaliśmy dziewczynę z Limanowej Ciekaw jestem bardzo Malezji, jest to miejsce na mojej liście jak każdy azjatycki kraj, choć obawiam się ze może być bardzo „europejska” jak już jest np. Tajlandia.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1301 przez monia24
Witam, jasne:) Byłoby super!Jesteście z Krk?Jeśli tak to możemy umówić się kiedyś i pogadamy o naszych planach:) co wy na to?Może na jakimś slajdowisku w śródziemiu?Pozdrawiam. :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1273 przez Puszek
Witam mam bilet na 10 listopada do Bangkoku plan jest w trakcie tworzenia. Może uda się spotkać gdzieś w podróży albo przejechać kawałek razem.

Jadzie nas dwóch. Proponuje zostać w kontakcie

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.517 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com