Weekend 28/29.VII - Beskid Wyspowy - MOGIELICA

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #6000 przez zkarola
wszyscy zniechęcają mnie bym nie jechała w Tatry w ten weekend, choć pogoda będzie, ale niech Wam będzie, poczekam na jeszcze lepszą ;) a tymczasem Mogielica ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5999 przez aska
tego jestem pewna :-)

niestety - w tzw. miedzyczasie okazalo sie, ze w najblizszy weekend w ogole odpadam :-(
nastepnym :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu #5991 przez
aska napisał:

Czy mozliwa jest opcja 1-dniowa? (niestety bez zachodu słonca, ale takze pewnie z pieknymi widokami)
o której mniej wiecej bylibysmy na Mogielnicy i jaka jest mozliwosc zejscia i powrotu do krk, orientujecie sie moze?


Jest taka opcja w ostateczności :)
Musiałabyś zejść do Jurkowa (2h) i stąd 17:40 bus do Krakowa www.michalus.pl/rozklad.html

Ale najlepiej iść z nami na cały weekend :)
Atmosfera i wrażenia nieziemskie :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5990 przez aska
Czy mozliwa jest opcja 1-dniowa? (niestety bez zachodu słonca, ale takze pewnie z pieknymi widokami)
o której mniej wiecej bylibysmy na Mogielnicy i jaka jest mozliwosc zejscia i powrotu do krk, orientujecie sie moze?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5988 przez zkarola
Dla uściślenia zachód słońca w sobotę: 20:37, niedzielny wschód: 4:59 ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu #5986 przez
Wczoraj wieczorem tak wpadłem znienacka na ten pomysł :)
Plus jest ten, że już jadąc się będziemy integrować i nie będzie w niedzielę osoby bądź osób "poszkodowanych" "driverowaniem" :P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.566 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com