Zwiedzanie Krakowa na rowerach

Zwiedzanie Krakowa na rowerach

 

Zwiedzanie Krakowa na rowerach

 
Klub Podróżników Śródziemie oraz Sklep Biker House zapraszają na weekend rowerowy.
 
W 2023 zapraszamy każdego cyklistę (i nie tylko) na zwiedzanie Krakowa i okolic na rowerach
  Osoby chcące dołączyć do grupy fotografującej "Złota Godzina" w piątek, oraz zwiedzającej Kraków w sobotę, prosimy o zabranie latarek, czołówek oraz ew. małych statywów.
Ruszamy m.in do Przegorzał na zamek na zachód słońca a w drodze powrotnej zapraszamy na nocne zdjęcia na Kopcu Krakusa. Zapraszamy także na zwiedzanie m.in. Jaskini Twardowskiego, będącej jedną z 5 największych jaskiń na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zwiedzimy także teren byłego Obozu Płaszów i Kamieniołom Libana.
 
 
Start - zawsze podawany na kilka dni przed planowaną trasą a na początek Salwator.
 
 
Trasa przejazdu i punkty w jakich planujemy się pojawić:
 
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy


PIĄTEK
Wycieczka rowerowo-fotograficzna z Klubem Podróżników Śródziemie przed "Złotą Godziną". Start 16:00 (zbiórka ul. Kościuszki )

SOBOTA
Wycieczka rowerowa z Klubem Podróżników Śródziemie "Rowerowe zwiedzanie Krakowa" . Start 10:00 (zbiórka ul. Kościuszki )

 
 
 
 
UWAGA
 
Udział w imprezie całkowicie bezpłatny, ale ilość osób zwiedzających mogących jechać w jednej grupie jest ograniczony !
 
 
 
.
 
Miejsca które odwiedzimy to m.in. :
 
Jaskinia Twardowskiego
 

 
 
 
Kamieniołom Libana i Obóz Płaszów
 
 
 
 
 
Aby nie czekać na odpowiednią pogodę i dbać o kondycję, warto wykorzystać rowery i trenażery treningowe. Nie straszny deszcz czy zamiecie śnieżne a kręcić kilometry można nawet oglądając ulubiony film.
 
 
 
 
.
 
 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com