badanie turystów na Dolnym Śląsku

Wystartowało badanie turystów na Dolnym Śląsku. Weź udział i wygraj nagrody!

 

     Kto podróżował po Dolnym Śląsku w 2020 roku? Co zachwyciło turystów w minionym roku? Jak epidemia koronawirusa zmieniła turystykę na Dolnym Śląsku? Na te i inne pytania odpowiedzi szukają twórcy badania „Dolnośląskie zachwyty 2020” - Magdalena Piotrowicz-Zbieraj, autorka bloga o podróżach zbierajsie.pl oraz Dolnośląska Organizacja Turystyczna.

 

badanie turystów na Dolnym Śląsku 2

 

Od 13 do 20 stycznia 2021 roku potrwa badanie internetowe turystów odwiedzających Dolny Śląsk. Jest to próba charakterystyki osób podróżujących po Dolnym Śląsku w minionym roku, analiza ich preferencji turystycznych, ulubionych form spędzania wolnego czasu oraz aktualnych potrzeb i zainteresowań.

Dodatkowo, wypełniając ankietę można pomóc w wyborze najbardziej zachwycających miejsc na Dolnym Śląsku w 2020 roku, a także wygrać atrakcyjne nagrody.
- Ubiegły rok, naznaczony pandemią, odcisnął duże piętno na branży turystycznej. Chcemy sprawdzić, w jaki sposób obostrzenia wpłynęły na decyzje osób podróżujących pod względem wyboru destynacji, doboru atrakcji czy miejsc noclegowych. Wyniki badania będą dla nas bardzo istotne pod kątem promocji regionalnej turystyki w 2021 roku – mówi Paweł Wybierała, prezes Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Wypełnij ankietę internetową.

Udział w badaniu internetowym zajmuje około 15 minut. Przez najbliższy tydzień ankietę można znaleźć pod adresem: bit.ly/ankieta-dls.Publikacja wyników i raportu z badań zaplanowana jest na początek lutego.

- Mijający rok bez wątpienia zmienił oblicze turystyki. Był trudny zarówno dla branży, jak i turystów. Wiele osób rezygnując z wyjazdów zagranicznych odkryło, że podróże po Polsce mogą być równie zaskakujące jak dalekie wojaże. Inni musieli zmienić swoje podróżnicze przyzwyczajenia. Jesteśmy bardzo ciekawi, co udało się zobaczyć turystom odwiedzającym Dolny Śląsk w 2020 roku, co podobało im się najbardziej oraz co zaplanowali na kolejny rok. Dlatego wspólnie z Dolnośląską Organizacją Turystyczną przeprowadzamy badanie internetowe „Dolnośląskie Zachwyty 2020”. Wierzę, że wśród wymienianych dolnośląskich atrakcji, pojawią się mniej znane miejsca, które warto promować – mówi autorka badań Magdalena Piotrowicz-Zbieraj, socjolog i blogerka zbierajsie.pl.


Weź udział w badaniu, wygraj atrakcyjne nagrody!

Partnerem badania i sponsorem nagród głównych jest Zamek Grodno, Sztolnie Walimskie oraz Miasto Wrocław, a fundatorem nagród rzeczowych - firma Thule.
Każda osoba, która weźmie udział w badaniu oraz odpowie na otwarte pytanie konkursowe ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do zdobycia jest m.in. nocleg w Zamku Grodno z obiadokolacją w Karczmie Rycerskiej i dodatkowo biletami wstępu do Sztolni Walimskich i na zwiedzanie zamku, wycieczka po Wrocławiu z przewodnikiem i noclegiem w hotelu ze śniadaniem oraz wstępem do wrocławskiego ZOO dla 2 osób, a także 5 plecaków turystycznych Thule. Autorzy najciekawszych odpowiedzi dostaną też gadżety Dolnego Śląska.


Więcej informacji o nagrodach i regulamin znajduje się na stronie: http://zbierajsie.pl/badanie-dls
oraz na http://dot.org.pl/2021/01/12/badanie-trendow-turystycznych-2020-roku/.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com