Chorwacka Wspólnota Turystyczna ponownie wybiera AVIAREPS jako swoją paneuropejską agencję PR

Chorwacka Wspólnota Turystyczna ponownie wybiera AVIAREPS jako swoją paneuropejską agencję PR

Chorwacka Wspólnota Turystyczna ponownie wybiera AVIAREPS jako swoją paneuropejską agencję PR

 

AVIAREPS świadczyć będzie usługi PR dla CNTB na 13 rynkach europejskich

 

Warszawa, Polska (28 lutego 2023 r.) – W wyniku oficjalnego przetargu Chorwacka Wspólnota Turystyczna (CNTB) ponownie mianowała AVIAREPS na swoją ogólnoeuropejską agencję PR. AVIAREPS będzie odpowiedzialny za public relations CNTB w 13 krajach europejskich: Austrii, Belgii, Czechach, Niemczech, Węgrzech, Holandii, Norwegii, Polsce, Słowenii, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

AVIAREPS, światowy lider w branży turystycznej, lotniczej i hotelarskiej, posiadający 65 biur w 59 krajach na całym świecie, ma bogate doświadczenie w promowaniu destynacji. CNTB rozpoczęło współpracę z AVIAREPS w 2021 roku. Ponowne powołanie AVIAREPS na agencję PR CNTB potwierdza udaną współpracę między tymi dwoma podmiotami i świadczy o silnym zaangażowaniu w rozwój chorwackiej branży turystycznej.

Zespoły ekspertów ds. turystyki AVIAREPS na lokalnych rynkach zadbają o zwiększenie świadomości różnorodnych produktów i doświadczeń turystycznych Chorwacji, w tym jej wspaniałych plaż, bogatego dziedzictwa kulturowego i pięknych krajobrazów naturalnych. Ponadto AVIAREPS będzie promować działania Chorwacji na rzecz wspierania zrównoważonej i odpowiedzialnej turystyki – aspektu, który staje się coraz ważniejszy dla podróżnych.

Niedawne przyjęcie Chorwacji do strefy Schengen i wprowadzenie euro uważa się za duży impuls dla krajowego przemysłu turystycznego. Podróżni ze strefy Schengen mogą teraz wjeżdżać do kraju bez kontroli granicznych, co ułatwi turystom odkrywanie wszystkich atrakcji jakie Chorwacja ma do zaoferowania. Ponadto wprowadzenie Euro jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność kraju jako najpopularniejszego kierunku turystycznego w Europie. Te ostatnie wydarzenia stanowią kamień milowy w staraniach Chorwacji o przyciągnięcie większej liczby turystów i zdobycie pozycji wiodącego kierunku turystycznego w regionie.

Lucijana Natalija Jerković, Head of Global PR Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej: „Cieszymy się z kontynuacji udanej współpracy z AVIAREPS i jesteśmy przekonani, że pomoże nam to w dalszej promocji Chorwacji jako najpopularniejszego kierunku turystycznego w Europie. W 2022 r. 18,9 mln turystów odwiedziło Chorwację, rezerwując 104,8 mln noclegów, co stanowi znaczny wzrost w stosunku do 2021 r. i 96% noclegów odnotowanych w 2019 r. Jesteśmy przekonani, że liczba ta jeszcze wzrośnie w 2023 r. i nie możemy się doczekać dalszej współpracy z firmą AVIAREPS, która pozostała zaufanym partnerem dla nas w ciągu ostatnich dwóch lat.”

Thomas Drechsler, COO Tourism w AVIAREPS: „Jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy ponownie wybrani przez Chorwacką Narodową Radę Turystyki jako ogólnoeuropejską agencję PR. Nie możemy się doczekać dalszej współpracy z CNTB, aby zaprezentować podróżnikom w Europie niesamowitą ofertę turystyczną Chorwacji. Dzięki naszej rozbudowanej sieci biur AVIAREPS w Europie zapewniamy skoordynowane podejście do PR, zarządzane centralnie z naszej siedziby w Monachium. Niedawne przyjęcie Chorwacji do strefy Schengen i wprowadzenie Euro będzie miało duży wpływ na rozwój turystyki i nie możemy się doczekać wspólnych działań mających na celu wsparcie CNTB w pozycjonowaniu Chorwacji jako jednego z najważniejszych kierunków turystycznych w Europie."

 

 

Najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Chorwacji

 

Rijeka Chorwacja region Kvarner 6

 

 

O Chorwackiej Wspólnocie Turystycznej

Chorwacka Wspólnota Turystyczna (CNTB) jest narodową organizacją turystyczną założoną w celu tworzenia i promowania tożsamości i marki chorwackiej turystyki w kraju i za granicą. Działania CNTB obejmują zarówno planowanie i wdrażanie strategii promocyjnej, jak również inicjowanie i wdrażanie działań promocyjnych będących przedmiotem wspólnego zainteresowania wszystkich podmiotów sektora turystycznego oraz podnoszenie poziomu jakości całej chorwackiej oferty turystycznej.

Do najważniejszych zadań CNTB należy organizacja, realizacja i nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z brandingiem i promocją produktu tyrystycznego Chorwacji, ujednoliceniem całości chorwackiej oferty turystycznej, realizacją badań rynkowych wspierających promocję chorwackiej turystyki oraz ocena realizowanych działań promocyjnych. Więcej informacji na temat CNTB można znaleźć na stronie https://croatia.hr/pl-pl.

 

O AVIAREPS

AVIAREPS to wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się reprezentacją, marketingiem i komunikacją dla marek lotniczych, turystycznych, hotelarskich oraz F&B. Głównym celem założonej w Niemczech w 1994 roku firmy było pomaganie klientom w wejściu na światowe rynki. Obecnie spółka obecna jest na  sześciu kontynentach.

Portfolio usług AVIAREPS obejmuje szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie reprezentacji i sprzedaży, marketingu i komunikacji, rozwoju biznesu, rozwiązań IT i usług finansowych. Oprócz dobrze ugruntowanych usług General Sales Agent (GSA) oraz reprezentacji i marketingu turystycznego, AVIAREPS zapewnia ponad 250 klientom wsparcie w zakresie marketingu cyfrowego, reklamy, public relations, komunikacji kryzysowej, zarządzania mediami społecznościowymi, koordynacji wydarzeń, sprzedaży, projektowania stron internetowych a także wielu innych obszarach.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com