Bilety wstępu do Babiogórskiego Parku Narodowego w aplikacji

Bilety wstępu do Babiogórskiego Parku Narodowego w aplikacji

Bilety wstępu do Babiogórskiego Parku Narodowego w aplikacji mPay.

 

  Od 10 sierpnia 2023 roku turyści odwiedzający Babiogórski Park Narodowy mogą kupić bilet wstępu za pośrednictwem aplikacji mPay. To kolejna atrakcja turystyczna, na którą użytkownicy aplikacji mają możliwość zakupu biletu o dowolnej porze dnia i nocy, bez ryzyka długiego oczekiwania w kolejce.

 

schronisko Markowe Szczawiny na Babiej Górze

 

Dzięki aplikacji można zakupić bilet w dniu odwiedzin lub dzień przed planowaną wizytą. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście sekund i można to zrobić nawet bezpośrednio przed wejściem na teren parku. W aplikacji mPay zapłacimy za bilety jednorazowe oraz grupowe - normalne (7 zł) i ulgowe (3,50 zł). 

 

Zgodnie z regulaminem Babiogórskiego Parku Narodowego opłaty za wstęp nie są pobierane od:

  • Dzieci w wieku do lat 7.
  • Osób, które posiadają zezwolenie Dyrektora Parku na prowadzenie badań naukowych w zakresie ochrony przyrody.
  • Uczniów szkół i studentów odbywających zajęcia dydaktyczne w Parku w zakresie uzgodnionym z Dyrektorem Parku. 
  • Mieszkańców gmin położonych w granicach Parku i gmin graniczących z Parkiem: Gminy Jabłonka, Lipnica Wielka, Zawoja.  
  • Członków rodziny wielodzietnej posiadających ważną Kartę Dużej Rodziny. 

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona możemy już płacić za parkowanie, przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach. Przez mPay kupimy także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobimy przelew, nadamy przesyłkę kurierską, kupimy bilety na wiele atrakcji oraz opłacimy dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy mPay z partnerami możemy także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

 

informacja prasowa

 

 

Babia Góra - szlak zimowy na Diablaka

 

 
 
 
 

Wykaz schronisk górskich w Polsce

 

SCHRONISKA GÓRSKIE W POLSCE wykaz

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com