Loty z Join UP! Polska na słoneczny Zanzibar.

Loty z Join UP! Polska na słoneczny Zanzibar.

Pierwsi turyści polecieli z Join UP! Polska na słoneczny Zanzibar.


 29 października br. odbył się inauguracyjny lot z Polski na Zanzibar zorganizowany przez Join UP!. Turyści do Tanzanii wylecieli z Warszawy z Lotniska im. F. Chopina samolotem linii lotniczych SkyUp – partnera strategicznego tour operatora. Już na samym starcie czekało ich wiele miłych niespodzianek. Lot trwał około 10 godzin.

 

 

Na warszawskim lotnisku, przedstawiciele Join UP! Polska powitali podróżnych kolorowymi balonami, firmowymi upominkami i soczystymi pomarańczami by świętować wspólnie otwarcie nowego kierunku w portfolio marki.

Ogromne zainteresowanie ofertą Join UP! sprawiło, że wszystkie miejsca na wyjazd zostały wykupione ze znacznym wyprzedzeniem. Samolot z pełnym obłożeniem, bez opóźnień, po 10 godzinach doleciał na egzotyczny Zanzibar. Na wszystkich spragnionych wrażeń i egzotyki podróżnych oczekiwał polski rezydent. Każdy z klientów Join UP! został obdarowany pachnącym kokosem, by na zawsze te pierwsze wakacje z Join UP! na tanzańskiej wyspie kojarzyły się ze słońcem, przygodą i egzotyką.

 

- Zależy nam, by turyści celebrowali początek swojej podróży z Join UP! już od momentu przyjazdu na lotnisko, a po dotarciu na miejsce, chcemy dzielić się z nimi kawałkiem tego wspaniałego raju. Dlatego przygotowaliśmy bogatą, ofertę hoteli w różnych opcjach cenowych oraz wybór rozmaitych wycieczek fakultatywnych, żeby mogli oni jak najlepiej poznać tę niezwykłą wyspę - mówi Katarzyna Bayraktar, Dyrektorka ds. Sprzedaży i Rozwoju, Join UP! Polska. 

 

 

Z Join UP! Polska turyści będą mogli podróżować na Zanzibar przez cały sezon zimowy z lotnisk z Warszawy i z Katowic samolotami SkyUp. Harmonogram podroży został zaplanowany w taki sposób, żeby wieczorny wylot powrotny z Zanzibaru zapewnił turystom dodatkowy dzień na miejscu. Opiekę nad podróżującymi sprawują polskojęzyczni rezydenci.

 

 

Tanzania jest obecna w portfolio marki Join UP!™ od 2015 roku. W tym czasie wybrało się tam ponad 22 tysiące klientów. Podróżujący mogą skorzystać z szerokiej gamy hoteli z różnych segmentów cenowych, w tym aż 10 obiektów na wyłączność tj.: AHG Dream's Bay Boutique Hotel 4*, AHG Sun Bay Mlilile Beach Hotel 4*, AHG Waridi Beach Resort & Spa 4*, Varadero Zanzibar Hotel & Restaurant (Adults Only 12+) 3*, Sun Sea Bar (Adults Only 12+) 4*, Kigwedeni Villas 3*, Zanzibar Bahari Villas 4*, Mandarin Resort Zanzibar 4*, The One Resort 4*, Seashore Villa Kiwengwa 3

 

O firmie: 

Join UP! Polska to touroperator, który działa na polskim rynku od 2022 roku, z Wpisem do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 2572.

Join UP!™ to ukraiński touroperator, który powstał w 2010 roku. W ciągu 13 lat stał się jednym z najsilniejszych organizatorów turystyki i jednym z kluczowych graczy na rynku turystycznym. Przed wojną udział rynku Join Up™ w Ukrainie wynosił 30%, zaś w 2023 roku osiągnął 40%. W 2021 roku obroty osiągnęły 400 mln USD. 

Podmioty działające pod marką Join UP!™ są reprezentowane również w Estonii, Litwie, Łotwie, Kazachstanie, Mołdawii, Polsce i Rumunii. Główna siedziba firmy znajduje się w Kijowie.   

Organizacje działające pod marką Join UP!™ wraz ze SkyUp są częścią grupy biznesowej UPFamily, która obecnie zatrudnia ponad 1500 pracowników. 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com