SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy w TAURON ARENA KRAKÓW

SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy w TAURON ARENA KRAKÓW

Piąta edycja „SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy“ w TAURON ARENA KRAKÓW

  Wśród gości specjalnych: pierwsza Polka, która zjechała na nartach z dwóch ośmiotysięczników, Mistrz Świata w snowboardzie i trzecia freeriderka światowego rankingu.

 

 

Nie wiesz gdzie pojechać na narty lub deskę?

Marzysz o nowym sprzęcie, a dzieci z wszystkiego wyrosły?

Przyjdź na „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” w TAURON ARENA KRAKÓW

w dniach 11-12 listopada 2023 r. 

 

Zuza Witych

 

Zobaczysz najnowszy sprzęt i poznasz ofertę ośrodków zimowych oraz feryjnych wyjazdów. Spotkasz się z Anią Tybor, Zuzą Witych, Oskarem Kwiatkowskim, Jackiem Ciszakiem, Tomaszem Kurdzielem oraz innymi gwiazdami sportu i specjalistami od najnowszego sprzętu czy planowania zimowych urlopów. Zarażą Cię pasją, doradzą, opowiedzą o swoich doświadczeniach i pożartują.

 

Oskar Kwiatkowski

 

Poznasz regiony i stacje narciarskie z kilku krajów europejskich, staniesz przed szansą wygrania skipassów oraz biletów na Puchar Świata w narciarstwie alpejskim kobiet, a nawet zarezerwujesz zimowy wyjazd z oferty specjalistycznych tour operatorów. 

„SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy“ to szansa na zrobienie kursu lawinowego i poznanie zasad odpowiedniego doboru sprzętu. 

Najnowsze kolekcje na sezon 2023/24 zaprezentują zarówno wielkie i uznane marki, jak i niszowi producenci. Nie zabraknie  też strefy sprzedażowej oraz zabaw i konkursów dla wszystkich.

Nie możesz opuścić tego wydarzenia. W ten jeden weekend 11-12 listopada Tauron Arena Kraków zamieni się w zimową stolicę Polski!

 

Anna Tybor

 

SNOW EXPO to dwa dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy.

PROGRAM SNOW EXPO 2023 znajduje się tutaj:  http://www.snowexpo.pl/program

 

ORGANIZATOR:

WMM Sp. z o.o. Ul. Hlonda 2c lok. 43, 02-972 Warszawa

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com