Eurotrip 2012, sierpień

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5068 przez eurotrip2012
Podałem kwotę 2500 zł, jako, że trzeba się określić na max wydatków, dokładna kwota może wyjść mniejsza. Ponad to możliwi są sponsorzy, więc kwota automatycznie maleje. Osoby ściśle zainteresowane Eurotripem, mają wszystko wyszczególnione, co i jak i za ile. Nie mogę podać wszystkiego, gdyż wiele pracy w to włożyłem i nie chcę powielania pomysłu, przed jego realizacją, ze względu na sponsorów.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5067 przez Albin
Piszesz że "według obliczeń wstępnych, nie powinien przekroczyć 2500 zł/os. Sam przejazd, to 1000 zł/os"
Na jakiej podstawie wyszła ta kwota 2500 ?
Sam przejazd 1000 ? ile km , jakie spalanie , jakie opłaty za autostrady, winiety itp .
"Całościowy kosztorys podróży będzie przedstawiony grupie już zorganizowanej" ... żeby się zorganizować ( namówić do wyjazdu inne osoby) koszty zasadnicze należy podać przed.
Trasa ciekawa ale nie taka kolejność.
Powodzenia

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5066 przez eurotrip2012
Niepowtarzalna przygoda, która pozostanie w pamięci do końca życia!

To 4. sierpnia 2012r. wyruszymy w kierunku naszych zachodnich sąsiadów,

Wyruszymy z Krakowa autem, 8-osobową załogą. Następnie przez:

Berlin, Amsterdam, Aalsmeer, Rotterdam, Antwerpia, Bruksela, Paryż, Bordeaux, San Sebastian, Madryt, Valencia, Barcelona, Andora, Parpignan, Montpellier, Marsylia, Saint-Tropez, Cannes, Nice, Monako, Albenga, Genova, Mediolan, Bregenz, Monachium, Praga, Wiedeń, Bratysława
udajemy się z powrotem do Krakowa.

Szczegółowy plan podróży będzie powstawał z biegiem czasu i powinien być gotowy z końcem maja 2012r.

Chcielibyśmy aby grupa wykreowała się z końcem marca. Następnie, każdy z nas będzie musiał "zaopiekować" się miastem/miasteczkiem. Zdobyć informację, gdzie i co możemy zobaczyć, zjeść, użyć, dotknąć, itp.

Koszt, co najważniejsze, według obliczeń wstępnych, nie powinien przekroczyć 2500 zł/os. Sam przejazd, to 1000 zł/os. Natomiast planujemy coś jeść oraz zwiedzić, gdzie zapewne za darmo nas nie wpuszczą.:)
Całościowy kosztorys podróży będzie przedstawiony grupie już zorganizowanej, dla której powstała odrębna strona, do której dołączymy po uprzednim zaproszeniu przez administratora.

Do końca marca chcemy, aby grupa się zamknęła i od tego momentu współpracowała.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5065 przez Albin
Jeżeli mamy tutaj rozmawiać o wyjeździe i namawiać klubowiczów to proszę o podawanie pełnych informacji a nie tylko sam link .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5061 przez eurotrip2012
Musimy mieć pewne osoby, pod koniec marca, planujemy zorganizować spotkanie, na którym przemyślimy co dalej robić. Będzie drugie auto, natomiast potrzebna jest osoba, która będzie za niego odpowiedzialna. Niestety ja, jako że dałem pomysł i organizuję wszystko nie mogę się podjąć odpowiedzialności za oba auta. W podróż mogą udać się jedynie pełnoletnie osoby, aby uniknąć zbędnych formalności. Dodatkowo przydałoby się ubezpieczenie Euro26, natomiast muszę dowiedzieć się jeszcze co i jak.
W każdym bądź razie jedno auto jest już w komplecie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5060 przez zkarola
Ile jest już chętnych na wyjazd?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.462 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com