Objazdówka po Europie w dł. weekend majowy 2013

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8253 przez BALKANDRIVER
Bardzo dobry wybór.
Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to spróbujcie w Rumunii ew. zamiast Transfogarskiej (może być zamknięty tunel) zrobić Transalpinę (67c), jest już (niestety) zaasfaltowana, więc tylko śnieg może Was zatrzymać, ale "no risk, no fun".
A w Bułgarii jest takie ciekawe miejsce - szczyt Buzłudża w Starej Planinie (in. Hadżi Dimityr) 1441 m. n.p.m.
Macie górę zaliczoną i symboliczne miejsce jednocześnie :)
Zerknijcie:
podroze.onet.pl/ciekawe/bulgaria-buzludz...ynia-komunizmu/jlvxz
i tu:

A tak BTW - jest już dopięty skład i rozdysponowane miejsca?

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8247 przez ruks
Stanęło jednak na tym że aby w pełni wykorzystać 9 dostępnych dni jedziemy w kierunku Bułgarii, jest trochę dalej ale jest na to wystarczająco czasu. Po drodze zwiedzamy jeszcze środkową część Rumunii. Zróżnicowane krajobrazy, zabytki, jakiś nadmorski kurort ;) i góry oczywiście, może uda się nawet jakiś krótki szlak zaliczyć. Mam nadzieję że transfogarasz też padnie naszym łupem (o ile będzie otwarty). Póki co jedziemy w trzy osoby więc jedno miejsce w aucie jest wolne gdyby ktoś chciał dołączyć.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #8243 przez ruks
No to super, będę dzisiaj na slajdowisku to dogadamy sczegóły :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 dzień temu #8223 przez Albin
Ja jestem jak otwarta księga :laugh: gotowy na każdy kierunek z ważnymi wszystkimi elementami, także tymi z nominałami :woohoo:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 dzień temu #8222 przez ruks
Długi weekend coraz bliżej :laugh: a alpejskie przełęcze nadal zamknięte więc w zasadzie Szwajcarię można już wykluczyć. Nadal natomiast nie mam koncepcji gdzie dokładnie uderzyć w zamian... ale skoro każda opcja jest zadowalająca to pewnie na 3-4 dni przed wyjazdem coś ustalimy konkretnie. Nie ukrywam że za Włochami nie przepadam więc może jakaś Chorwacja czy Bośnia :unsure: W każdym bądź razie zielona karta już kupiona a paszport jeszcze ważny ;) (chociaż tylko do końca lipca ale mam nadzieję że z tym nie będzie problemu na granicy) Postaram się w poniedziałek dotrzeć na slajdowisko więc można by się spotkać i pogadać...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #8095 przez Albin
Zima nie odpuszcza i jednak plan awaryjny okaże się planem głównym :laugh:
Jadąc do Włoch, także można po drodze dużo pozwiedzać a wracając można improwizować, co zazwyczaj wychodzi na dobre.
Ja jestem chętny na każdy wariant bo w Polsce będzie wszędzie jak w mrowisku a 9 dni szkoda zmarnować

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.600 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com