Objazdówka po Europie w dł. weekend majowy 2013

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6958 przez Albin
Czekamy na Wasze propozycje odwiedzenia ciekawych miejsc po drodze. Może znacie miejsca odpowiednie na noclegi i rozbicie namiotów ? Ciekawostki jakich nie ma w przewodnikach ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6956 przez zkarola
jest jeszcze sporo czasu, myślę że udogodnienia i ulepszenia trasy zostaną wprowadzone. a masz jakąś dokładniejszą propozycję ?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6954 przez ruks
Fajny plan, chociaż ja bym pozmieniał kilka miast i wzbogacił trasę o przejazd przez kilka alpejskich przełączy ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6947 przez zkarola
Ja jestem chętna, bo o takim wyjeździe już myślałam. busa 9 osobowego nie posiadam, więc trzeba porozmawiać ze znajomymi. myślę też że mniejszym samochodem gdyby chciało jechać 5 osób też by się opłacało..

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #6944 przez Albin
Propozycja wyjazdu na długi weekend majowy 2013.
Start w piątek 26 kwietnia a koniec 5 maja w niedzielę. Pierwszy maja wypada w środę a 3 maja w piątek więc wystarczy 3 dni urlopu by mieć9 dni na wyjazd. Jeżeli znajdzie się do dyspozycji bus 9 osobowy to koszty paliwa nie powinny przekroczyć 300 na osobę. Do tego opłaty za przejazdy, ubezpieczenie itp i to nie powinno przekroczyć w sumie 400 pln na osobę za 9 dni jazdy.
Noclegi z nastawieniem na namioty i większość jedzenia przygotowywane samodzielnie na palnikach. Zwiedzanie i inne koszty w zależności od chęci pozostałych uczestników bo nie każdemu może chcieć się wdrapywać na wieżę Eiffla czy jechać kolejką w Alpach...
Będą tacy co zamkną się w 8 stówach a będą tacy co wydadzą 1,5 tys na wyjazd więc ...
Po ustaleniu dokładnej trasy przejazdu, spalania auta, opłat na trasach, tunele, noclegi, campingi itp będzie można podać koszty główne.
Jedzenie, przyjemności i zwiedzanie będzie sprawą indywidualną bo każdy je co innego i nie każdemu podoba się to samo by zwiedzać wszystko po kolei.
Objazdówka przez Europę z dwoma kluczowymi miejscami czyli Paryż i Alpy z wizytą w Chamonix-Mont-Blanc.
Trasa na mapie google pokazuje 3800 km startując i kończąc w Krakowie a główne miejsca przejazdu to :
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.563 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com