Los Angeles i okolice – PRZEWODNIK po mieście Aniołów

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #15158 przez Agnieszka L.

Doda napisał:
Chętnie wybrałabym się na taką wycieczkę, ciekawe tylko ile kosztuje [omg]



Doda, napisz do mnie na worldofadventures55@gmail.com I przedyskutujemy co chcialabys zobaczyc oraz Twoj budzet.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #15153 przez Doda

Agnieszka L. napisał: Nazywam się Agnieszka Liddle, jestem autorką bloga Discovering our World ( www.discovering-our-world.com ). Prowadzę rowniez biuro podróży – World of Adventures ( www.world-of-adventures.pl ) w Costa Mesa koło Los Angeles. Z zamiłowania jestem także przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.Czego możecie sie Państwo spodziewać w czasie wycieczek ?
Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferuję kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Tempo oprowadzania jest dostosowane do Państwa życzeń.
W moim towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrym znajomym. Możemy odwiedzić najbardziej prestiżowe okolice ,zabytki, lub miejsca do których rzadko trafiają turyści. Opowiem Państwu nie tylko o historii Los Angeles, Malibu, Santa Monica, San Diego oraz okolicznych miast, ale mogę też pokazać jak wygląda codzienne życie w południowej Kaliforni.
Pokażę gdzie robić zakupy, gdzie można wypocząć na plaży, zobaczyć delfiny czy lwy morskie, możemy przejść się po słynnym molo w Santa Monica. Zobaczycie gdzie są domy sławnych i znanych ludzi show biznesu jak na przykład słynny Terminator – Arnold Shwarceneger. Będziecie mogli pooddychać atmosferą bogactwa Bewerly Hills czy Rodeo Drive , dzieci może zechcą zobaczyć Disney World. Możemy odwiedzić fabryke snów – Uniwersal Studio gdzie na każdym kroku zobaczycie pamiątki po kręconych tam filmach, Hollywood z oskarowym Kodak theatre i setkami gwiazd na chodnikach. A może wolicie dziką przyrodę, chcecie oglądać wspaniałe widoki w przepięknych kanionach, zobaczyć zachwycający zachód słonca, na plaży czy popłynąć na Catalinę wyspę która do niedawna była własnością rodziny Wrighle – tak tej od gumy do żucia :) gdzie oprócz pięknych widoków i zabytków od 1924 roku znajduje się stado polskich żubrów. A może wolą Państwo wycieczkę dla smakosza, możemy odwiedzić restauracje bary czy kluby na Sunset Drive gdzie można spotkać czasem sławnych muzyków i wczuć się w atmosferę minionej epoki rock and rola. Odwiedzimy też pod jeden z symboli Los Angeles znak Hollywood


Nie będą musieli Państwo dostosować się do całej grupy i biegać za przewodnikiem. Nigdzie nie musimy się śpieszyć ani zwracać uwagę na innych. To Państwo wybieracie program i tempo wycieczki. Wycieczki są piesze z zagwarantowanym przejazdem moim samochodem w grupie do 4 osób, lub na życzenie istnieje możliwość wynajęcia busa dla większej grupy przyjaciół. Miejsce spotkania zależy od Państwa. Przyjeżdżam na lotnisko, do hotelu, mieszkania bądź umawiamy się w wybranej lokalizacji.Jeżeli po zakończonym dniu będziecie chcieli zwiedzać dalej samodzielnie, pozostawię Państwa gruntownie przygotowanych do tego. Wytłumaczę gdzie mozna najlepiej i najtaniej wynająć samochód polecę najlepsze restauracje i bary. Wiedząc co jeszcze warto zobaczyć i gdzie pojechać, na pewno lepiej Panstwo wykorzystają pozostałe dni pobytu.
Los Angeles – miasto Aniołów jak je nazywają jest pełne atrakcji i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca bardzo znane i takie do których nikt prawie nie zagląda bo nie ma ich w przewodnikach a które potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego ja też wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym. Chcecie dowiedzieć się wiecej o Los Angeles i południowej Kaliforni? Napiszcie do mnie worldofadventures55@gmail.com lub odwiedźcie mój blog www-discovering-our-world.com gdzie możecie przeczytać szereg ciekawych artykułów. Wszystkie pisane są po angielsku i po polsku, tłumaczenia po angielsku tłumaczenia po angielsku - zapraszam do lektury i będzie mi miło jak napiszecie tam kilka komentarzy




Chętnie wybrałabym się na taką wycieczkę, ciekawe tylko ile kosztuje [omg]

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #15137 przez Albin
płacić za ten żenujący spektakl na emigracyjnym ? prosić się i jeszcze dopłacać za poprawianie ich wyników finansowych na turystach ?...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #15136 przez Madzix3o5
Ja mogę ze swojej strony polecić firmę, która oferuje bardzo dobre usługi pośrednictwa wizowego do USA: bissole.pl/wizy-do-usa/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #15120 przez Agnieszka L.
Nazywam się Agnieszka Liddle, jestem autorką bloga Discovering our World ( www.discovering-our-world.com ). Prowadzę rowniez biuro podróży – World of Adventures ( www.world-of-adventures.pl ) w Costa Mesa koło Los Angeles. Z zamiłowania jestem także przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.Czego możecie sie Państwo spodziewać w czasie wycieczek ?
Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferuję kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Tempo oprowadzania jest dostosowane do Państwa życzeń.
W moim towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrym znajomym. Możemy odwiedzić najbardziej prestiżowe okolice ,zabytki, lub miejsca do których rzadko trafiają turyści. Opowiem Państwu nie tylko o historii Los Angeles, Malibu, Santa Monica, San Diego oraz okolicznych miast, ale mogę też pokazać jak wygląda codzienne życie w południowej Kaliforni.
Pokażę gdzie robić zakupy, gdzie można wypocząć na plaży, zobaczyć delfiny czy lwy morskie, możemy przejść się po słynnym molo w Santa Monica. Zobaczycie gdzie są domy sławnych i znanych ludzi show biznesu jak na przykład słynny Terminator – Arnold Shwarceneger. Będziecie mogli pooddychać atmosferą bogactwa Bewerly Hills czy Rodeo Drive , dzieci może zechcą zobaczyć Disney World. Możemy odwiedzić fabryke snów – Uniwersal Studio gdzie na każdym kroku zobaczycie pamiątki po kręconych tam filmach, Hollywood z oskarowym Kodak theatre i setkami gwiazd na chodnikach. A może wolicie dziką przyrodę, chcecie oglądać wspaniałe widoki w przepięknych kanionach, zobaczyć zachwycający zachód słonca, na plaży czy popłynąć na Catalinę wyspę która do niedawna była własnością rodziny Wrighle – tak tej od gumy do żucia :) gdzie oprócz pięknych widoków i zabytków od 1924 roku znajduje się stado polskich żubrów. A może wolą Państwo wycieczkę dla smakosza, możemy odwiedzić restauracje bary czy kluby na Sunset Drive gdzie można spotkać czasem sławnych muzyków i wczuć się w atmosferę minionej epoki rock and rola. Odwiedzimy też pod jeden z symboli Los Angeles znak Hollywood
Nie będą musieli Państwo dostosować się do całej grupy i biegać za przewodnikiem. Nigdzie nie musimy się śpieszyć ani zwracać uwagę na innych. To Państwo wybieracie program i tempo wycieczki. Wycieczki są piesze z zagwarantowanym przejazdem moim samochodem w grupie do 4 osób, lub na życzenie istnieje możliwość wynajęcia busa dla większej grupy przyjaciół. Miejsce spotkania zależy od Państwa. Przyjeżdżam na lotnisko, do hotelu, mieszkania bądź umawiamy się w wybranej lokalizacji.Jeżeli po zakończonym dniu będziecie chcieli zwiedzać dalej samodzielnie, pozostawię Państwa gruntownie przygotowanych do tego. Wytłumaczę gdzie mozna najlepiej i najtaniej wynająć samochód polecę najlepsze restauracje i bary. Wiedząc co jeszcze warto zobaczyć i gdzie pojechać, na pewno lepiej Panstwo wykorzystają pozostałe dni pobytu.
Los Angeles – miasto Aniołów jak je nazywają jest pełne atrakcji i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca bardzo znane i takie do których nikt prawie nie zagląda bo nie ma ich w przewodnikach a które potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego ja też wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym. Chcecie dowiedzieć się wiecej o Los Angeles i południowej Kaliforni? Napiszcie do mnie worldofadventures55@gmail.com lub odwiedźcie mój blog www-discovering-our-world.com gdzie możecie przeczytać szereg ciekawych artykułów. Wszystkie pisane są po angielsku i po polsku, zapraszam do lektury i będzie mi miło jak napiszecie tam kilka komentarzy
Załączniki:
Ostatnia4 lata 10 miesiąc temu edycja: Agnieszka L. od. Powód: Dodanie zdjęć

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.666 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com