nowy oddział Klubu w Łodzi

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #7017 przez Albin
Z przykrością informujemy że Klub Podróżników Śródziemie zaprzestał działalności i organizowania slajdowisk w Łodzi.
Niestety, działania na odległość a zwłaszcza w oparciu o niekompetentne osoby, nie przyniosły zamierzonych efektów.

Jakiekolwiek dalsze działania w miejscu w jakim zainicjowaliśmy slajdowiska pod szyldem Klubu Podróżników Śródziemie o/Łódź nie są już firmowane przez KP "Śródziemie
"
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6719 przez joankas777
Dopiero wczoraj zapisałam się do klubu i mam zamiar być tutaj częstym gościem.Wszystko stało się oczywiście za sprawą sobotniego spotkania w Kei.Byłam,widziałam,słuchałam,miałam nawet miejsce Vipowskie przy samej scenie no i wygrałam jedną z książek :laugh:
Keję znam od dawna,przychodzę tam od czasu do czasu ale to spotkanie było wyjątkowe i bardzo się cieszę,że w nim uczestniczyłam.Zresztą sam główny temat nie był mi obcy bo w Indiach byłam i część z przedstawianej trasy sama pokonałam, więc fajnie było wszystko sobie przypomnieć.Do zobaczenia za tydzień w następy wtorek

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6710 przez
Tak oczywiście już go przeczytałem. W piwnicy będziecie mnie słuchać? :laugh:

Oj Radio Żak chyba nie miało nigdy tylu słuchaczy ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6709 przez zkarola
Super! Podejrzewam że nie wrócimy tak wcześnie. Jakoś tak się już utarło że najwcześniej wracamy ostatnim dziennym, czyli chwilę przed godziną 00:00. Bywa też ze rozmowy są tak wciągające że nie kończą się;) Ale możemy posłuchać przecież w Piwnicy, o to jest nawet bardzo dobry pomysł :) A o kolejnych audycjach informuj

Pierwszy artykuł ze zdjęciami na podstronie Łodzi właśnie napisałam, następne należą do Was:)

www.klubpodroznikow.com/lodz-aktualnosci...kow-rodziemie-w-odzi

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6707 przez
Karolina zdjęcia fantastyczne, będe pokazywał je osobom które nie znają jeszcze tego miejsca.

Pierwszy pokaz slajdów mamy już prawie pewny, we wtorek będę znał temat. Z kilkoma osobami nawiązałem kontakt, a jutro nagrywamy audycje o klubie w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej, czyli reklamujemy się studentom.
Jeśli wrócicie wcześniej z poniedziałkowego slajdowiska to około 21:30 będziecie mogli mnie posłuchać pod tym adresem:

zak.lodz.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6705 przez klakierka
Niestety informacja o inauguracji dotarła do mnie za późno, no ale mam nadzieję, że jeszcze nic straconego, zaraz wysyłam mejla koledze Marcinowi.

Co prawda Mahometem się jeszcze nie czuje, ale miło że już po jednym poście kolega Gradd dostrzega we mnie przejawy boskości :P

Ale tak poważnie pisząc to ciesze się, że będę mogła pomóc i do zobaczenia we wtorek :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.555 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com