Jak zarabiaćna swoich zdjęciach ? to proste

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6535 przez ManfredMamut
A teraz jeśli to nie tajemnica to pochwal się ile jesteś na fotolii i ile za ten czas zdobyłeś kredytów?? a ja dla jasności dodam że 50 kredytów to 50 dolarów :D :D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6534 przez ManfredMamut
No chyba nie bardzo:

eśli w Twoim kraju płatności Paypal lub Moneybookers nie są akceptowane, jedynym możliwym sposobem na przekazanie Ci wynagrodzenia jest przelew bankowy. Przelewy bankowe są dosyć drogie i zabierają dużo czasu. W związku z tym, współpracownik powinien mieć na swoim koncie minimum 500 konwertowalnych kredytów, abyśmy mogli zrealizować przelew bankowy. Dodatkowo, koszt wykonania przelewu wynosi 50 kredytów/przelew.

Prosimy o zwrócić uwagę, że przelewy będą realizowane jedynie do krajów, w których systemy Paypal i Moneybookers nie są akceptowane.

Żródło: pl.fotolia.com/Info/Faq/Contributors#c05

Oraz:

Każdorazowo, jeśli Twój obraz zostanie sprzedany, otrzymujesz prowizję dodaną do Twojego konta w czasie rzeczywistym. Możesz zamienić ją na pieniądze w każdej chwili za pomocą systemu Paypal lub Moneybookers, jeśli masz minimum 50 kredytów na swoim koncie. Prowizja zależy od rodzaju wyłączności, rankingu oraz od tego czy Twój obraz został sprzedany w systemie kredytów lub w abonamencie. Więcej informacji na temat płatności możesz odnaleźć poniżej.

W celu dokonania wypłaty, musisz posiadać konto PayPal lub Moneybookers. Aby dokonać konwersji, przejdź do zakładki "Moje Kredyty" po zalogowaniu się do swojego konta, a następnie kliknij "Konwertuj Kredyty"(tylko całkowite ilości kredytów). Upewnij się, że podałeś poprawny adres email swojego konta PayPal lub Moneybookers i prześlij zgłoszenie.

Uwaga: Fotolia zawiera prawne zobowiązania z klientami i dostawcami. W celu ochrony przed nadużyciami wymagamy od każdego dostawcy konwertującego kredyty przesłania skanu ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeżeli użytkownik nie prześle ważnego skanu dowodu osobistego, może nie móc dokonać konwersji.

Żródło: pl.fotolia.com/Info/Faq/Contributors#c05

Także tak czy siak będziesz musiał ten dowód przesłać :)

Pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6533 przez Albin
kasa jest wypłacana nawet na dowolnie wskazane przeze mnie konto z tego jakie założyłem na fotolii. W wielu innych miejscach gdzie ostatnio zakładałem podobne konta a także konta partnerskie przy innych działaniach, także nie przesyłałem żadnych skanów. Wszędzie podawałem nr konta bankowego i wypełniałem standardowe dane ale nigdzie nie było mowy o skanach dokumentów. Nie będę podawał na forum tych miejsc by nie ułatwiać konkurencji małpowania łatwego zarabiania :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6532 przez ManfredMamut
Wiem że sprzedajesz:) swoją drogą fajne foty!!:D
Ale jakbyś uważnie przeczytał to ja nie o tym. Pytałem jak będziesz wypłacał zarobione pieniądze? Z tego co pamiętam to na fotolii można wypłacać jedynie przez MoneyBookers lub Paypall w którym jest konieczne przesłanie skanu dowodu (jak już pisałem wyżej to jest taki bank internetowy więc trzeba założenie skanu jak w banku stacjonarnym).
To już nie jest niebezpieczne?? :D

pozdro

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6531 przez Albin
ManfredMamut i tu się mylisz...

Szybko poszło i z powodzeniem sprzedaję swoje zdjęcia na Fotoli bez konieczności skanów dokumentów. Podobnie jak na 2 innych serwisach z płatnymi bankami zdjęć.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6530 przez ManfredMamut
Witam

Ja tam jestem grzeczna i słucham osób dorosłych, które przestrzegają żeby absolutnie nikomu i pod żadnym pozorem nie udostępniać skanu swoich dokumentów!
Nie chcę mieć kłopotów i Wam też tego życzę! - wielokrotnie była mowa w różniastych mediach o skanach dokumentów wszelakich, wynikają z tego najróżniejsze problemy jedynie... niestety.


W takim wypadku nie masz ani konta w banku ani nie podjęłaś żadnej pracy?? Bo tam też trzeba dać skan dowodu osobistego a to może być niebezpieczne :D
Gratuluję podejścia :P

i bez skanów dokumentów co ważne


rozumiem że wypłatę będziesz wypłacał w czekach?? bo jeśli nie to w MoneyBookers i PayPall też trzeba dać skan dowodu jak w każdym innym banku stacjonarnym!! :)
Także gratuluję podejścia :)

pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.851 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com