I Rycerzowy Rajd Zimowy, Rycerzowa 5-6.02.2011

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #2630 przez ŁukaszR
Jak najbardziej zgadzam się z krótkim podsumowaniem Raffee.

Organizacja imprezy na prawde godna polecenia i pochwały. Jeśli ktoś lubi trekking, było super, bo samo podejście nie było hard-corr'owe. Natomiast, jeśli ktoś chciał dać sobie większy wycisk, mógł wziąć udział w kondycyjnym biegu na rakietach (tentno rośnie niesamowicie :ohmy: ) lub jeśli jeszcze komuś było malo, mogł w nocy wybrać się na dodatkowy spacer w rakietach - na to już nie było śmiałków.

Kiełbaska i pyszny grzaniec od organizatorów, też były przednim pomysłem - THX Guys!

Nie mogę się doczekać kolejnej wyprawy
Łukasz.R
Ostatnia13 lata 2 miesiąc temu edycja: ŁukaszR od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2608 przez Margerita
W naszym pokoju walkę z "chrapaczami" heroicznie podjął jeden osobnik ;) Uskutecznił ją świecąc czołówką prosto w oczy śpiącego nieszczęśnika, który z oniemienia i "chyba" szoku natychmiast ucichł ;) Przyznam, iż osobliwa metoda ;) Trzeba tylko uważać komu świeci się po oczach, gdyż istoty o słabych nerwach gotowe zejść na zawał w trakcie ewentualnego przebudzenia ;)

Tyle co dojrzałam z perspektywy pierwszopiętrowego łóżka ;)

Rajd jak najbardziej udany - totalny odstresowywacz!!! :) Zastrzyk dobrego nastroju i pozytywnej energii, która w sam raz przydała się na znienawidzony poniedziałek. Odlot :) Oby wiecej takich rajdów!!! :)

Pozdrawiam wszystkich! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2597 przez Edith_84
Ej, spałam głowa w głowę z Michałem i nadal utrzymuję, że nie chrapał...
To na pocieszenie :)
A na serio, mój pierwszy raz...jeśli chodzi o rajdy, był wspaniały i WIELKIE podziękowania dla organizatorów oraz współtowarzyszy!
Tak jak już mówiłam, dziękuję za pozytywną energie!!!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2587 przez Albin
Nawet stopery nie pomagały przy chrapaniu świętej trójcy :laugh: Raffee i Kazik byli w zasięgu rzutu butem ale Michał za ścianą dawał taki koncert że nawet korniki się wyprowadziły :woohoo:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 2 miesiąc temu #2585 przez
Misiek napisał:

Rafee - szacun za wniesienie wiosła i nie tylko :)

To było PUDŁO!
Wiosła posiadam, ale w życiu bym nie targał żadnego ze sobą. :-)

Z tego co wiem to Daro już zbiera materiał genetyczny pozstawiony w Bacówce...:D

Czyżby znalazł stoper, który w nocy wypadł był Albinowi z ucha? :-D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2584 przez Misiek
Ja również dziękuje ze swojej strony wszystkim za słuchanie mojej szalonej gadki :) ale przede wszystkim za super atmosferę, która aż kapie ze zdjęć. Seba - weź się kuruj, co to dla Ciebie ten Muńcołek :) Rafee - szacun za wniesienie wiosła i nie tylko :)

P.s.

Z tego co wiem to Daro już zbiera materiał genetyczny pozstawiony w Bacówce...:D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.495 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com