I Rycerzowy Rajd Zimowy, Rycerzowa 5-6.02.2011

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2556 przez Edith_84
Witam!
Nie otrzymałam, żadnego potwierdzenia, że pieniądze doszły i że jestem na liście. Gdzie mogę się tego dowiedzieć, od kogo ewentualnie?
Pozdrawiam!
Edyta

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 1 miesiąc temu #2552 przez
Za mało rakiet czy za mało rycerzy?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 miesiąc temu #2551 przez Albin
Ze względów organizacyjnych musimy wcześniej znać dokładną liczbę osób tak by zaplanować noclegi i zrobić niezbędne zakupy.
Prosimy wszystkich zastanawiających się jeszcze bądź tych co twierdzą "się zdąży" o podjęcie decyzji bo zamykamy listę zgłoszeń.
Dzisiaj w trakcie slajdowiska Raffee przyjmuje ostatnie zapisy.
Niestety nie będzie w ostatnim momencie dopisywania "po znajomości" i takie osoby nie znajdą miejsca na imprezie bo w Bacówce jest ograniczona ilość miejsc.
Osoby dokonujące zapisów przez stronę proszę o dopełnienie wszystkich formalności.
Pozdrawiamy i zapraszamy.
Śniegu jak widać na pewno nie zabraknie

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 2 miesiąc temu #2535 przez
Do Rajdu
jak widać na zegarze na stronie głównej Klubu
pozostał już tylko tydzień!

Polecam szybką decyzję (oczywiście pozytywną) i zarejestrowanie się - chyba że niestraszne Wam spanie na podłodze schroniska, w tipi lub we własnym namiocie. ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #2534 przez Edith_84
Hej Hej Hej !!!
To znowu my, Dorotka i Edyta ;)
Zgłaszamy pełną gotowość na rajd.
Mam nadzieje, że udało nam się prawidłowo zapisać na stronie rakiety.pl.
Do zobaczenia w poniedziałek!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 2 miesiąc temu #2532 przez
W piątek chcę wystartować niezbyt późno (ominąć godzinę szczytu) i poprzez BB i Żywiec dotrzeć pod Rycerzową.

W niedzielę też chcę ruszyć najpóźniej w południe aby zaliczyć po drodze Jaskinie Komonieckiego:

"Po raz pierwszy opisał ją żywiecki wójt Andrzej Komoniecki w swojej kronice Dziejopis Żywiecki w 1704:

W Ślemieńskim zaś Państwie w Pośrednim Groniu w Hali Siwcowej nad wsią Lasem jest skała wielka, co przed nią wierzchem woda idzie, a pod nią dziura jest, w którą może sto statku wegnać i w niej tam sposobnie stanąć; będąc w skale obszerno, jak jaskinia jaka z natury uczyniona "

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.562 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com