Wiosenny weekend na Hali Krupowej - prolog

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #5408 przez Albin
Mała korekta planu wyjazdu. Wyjazd 7.00 z Ul. Mogilskiej i przejazd przez pętlę tramwajową Krowodrza Górka. jeszcze tył auta czyli 3 miejsca wolne. Zapraszam

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #5407 przez
No i się zgłosili. Miejsca mają już swoich pasażerów.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #5406 przez
Ja wyjeżdżam w sobotę około 8:00-9:00 i mam jeszcze dwa wolne miejsca w samochodzie. Krupową atakuję od strony Skawicy/Zawoi. Sam startuję (najprawdopodobniej) ze Skawicy Suchej Góry, ale mogę ewentualnie wysadzić/podwieźć w miejsce bardziej ambitne wg uznania. Trochę worków już mam.
Chętni mogą się zgłaszać. :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #5399 przez Albin
Wyjazd bardzo wcześnie w sobotni poranek tak by przed Wami objechać początki szlaków i w miarę możliwości zostawić tam worki.
Wyjazd z Krakowa ok 5-6 rano . jeżeli ktoś ma ochotę ruszyć z Przełęczy Krowiarki to zawiozę na miejsce :laugh:
Pamiętajcie o zabraniu czegoś na ognisko by nie patrzeć na pusty ruszt nad ogniem :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #5396 przez MagdaR
Dzięki! :) To podaj spróbujemy sie jakoś umówic! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #5395 przez
Jadę w sobotę rano do Skawicy - Suchej Góry i wchodzę krótkim (około godziny), niebieskim szlakiem do schroniska.
Druga ekipa jedzie do Skawicy i będą wchodzić znacznie ambitniejszą trasą "niebieskim przez Judaszkę, i czerwonym do schroniska, a porwot w niedziele zielonym". Mają jeszcze miejsce w samochodzie. Jeśli byłabyś zainteresowana - dam Ci na nich namiary.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.488 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com