wolontariat

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #348 przez jeanny
Replied by jeanny on topic Odpowiedź:wolontariat
a jeśli chodzi niekoniecznie o pomoc finansowa? jeśli działasz tam aktywnie to pewnie wiesz czy gdzieś trzeba napisać maila, zgłosić się itd. Potrzebni są w ogóle ludzie, czy projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wolontariuszy?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #341 przez Kominiarz
Replied by Kominiarz on topic Odpowiedź:wolontariat
Ja też chętnie pomogę - na ile będę mogła :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #338 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:wolontariat
Projekt jest już w trakcie realizacji i oczywiście zapraszam.... każda forma pomocy mile widziana a tu jest strona poświęcona obecnej akcji. Kolejna będzie już z obiema fundacjami : Janka Meli i Marka Kamińskiego a akcja będzie pod nazwą "Północ - Południe" www.klubpodroznikow.com/component/conten...ome-dzieci-w-gorach-

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #331 przez jeanny
Replied by jeanny on topic Odpowiedź:wolontariat
Super sprawa! Jeśli są jakieś konkretne pomysły to ja również z chęcią pomogę w realizacji takiego projektu !

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 miesiąc temu #205 przez
Replied by on topic Odpowiedź:wolontariat
mnie rozniez zainteresowal ten projket i chetnie pomoge jako wolontariusz. poprosze o jakies info: lukasz.bejster@wp.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #191 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:wolontariat
Cieszę się że wczorajszy wieczór jednak coś po sobie zostawił....
Mam cichą nadzieję że z czasem dołączą także inne osoby chcące pomóc w naszych działaniach nie tylko akcję "Niepełnosprawni w Górach" .
Wszystkie Wasze pomysły i sugestie będą cennymi wskazówkami dla naszego wspólnego działania .
Asia, otwierasz tutejszą listę wolontariuszy i tym postem rozpoczynamy tutaj wszelkie rozmowy w tym temacie. Z biegiem czasu i potrzeb stworzymy specjalny dział na potrzeby wolontariuszy i osób chcących wspierać te działania.
Akcja na Starych Wierchach jest aktualizowana na : www.klubpodroznikow.com/component/conten...ome-dzieci-w-gorach- ale tutaj zapraszamy do wszelkich dyskusji i propozycji.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.582 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com