tanie loty - wyszukiwarka lotów

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #8711 przez tomek79
Witam wszystkich podróżników! Znalazłem to forum i postanowiłem, że podziele się z Wami swoimi doświadczeniami. Od bardzo długiego czasu szukam intrygującej propozycji na urlop. Byłem już w tysiącach miejsc na świecie i najbardziej chciałbym spędzić jeszcze raz wakacje na Wyspach Kanaryjskich. Jest to miejsce często odwiedzane przez Polaków a ja lubię czuć się jak w domu. W tym roku chciałbym przeżyć prawdziwą przygodę. Postanowiłem poszukać, popytać znajomych i przypadkowo natknąłem się na stronkę, na której znajdowały się informacje o tanim podróżowaniu. Podszedłem do tego sceptycznie i z dużym dystansem, jednak ciekawe oferty zamieszczone na stronie skusiły mnie i stwierdziłem, że wyślę maila z pytaniem. Dowiedziałem się, że nie jest to strona biura podróży. Ktoś tak po prostu założył stronkę, dlatego że również jest miłoścnikiem podróży i zwiedza świat i chciałby podzielić się ciekawymi propozycjami znalezionymi w sieci. Zostawiłem swoje dane na tej stronie i dostałem maila z informacją, że otrzymam dostęp do przeglądarki ofert turystycznych. Byłem ciekaw, na jakiej zasadzie to działa i zalogowałem się. Przejrzałem mnóstwo ofert i stwierdziłem, że naprawdę warto. Porównałem oferty cenowe noclegu i zauważyłem, że dzięki tej przeglądarce mogę zaoszczędzić. Niestety nadal chciałem wiedzieć więcej. Kilka dni później znów się zalogowałem i przeczytałem dokładnie to, co jest zawarte na stronce. Dostrzegłem, że mogę zostać klubowiczem. Nie wiedziałem zbytnio, o co w tym chodzi i co to oznacza. Zrozumiałem dopiero wtedy, gdy zobaczyłem czym różnią się oferty. Okazało się, że mogę lecieć do San Francisco i wynająć motocykl (Harley) za naprawdę satysfakcjonującą cenę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie zamówiłem podróż i myślę, że spełnię swoje tegoroczne marzenie i przeżyję jakąś niesamowitą przygodę. Pobyt w San Francisco na pewno będzie wspaniały, ponieważ dla mnie jest to jedno z niewielu miejsc, które bardzo chciałbym odwiedzić.
Ostatnia7 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8626 przez mikuska
hehe to pewnie z tego względu tak ważna jest wyszukiwarka lotów, ja przynajmniej nie wyobrażam sobie przeglądać 2 tysiące stron internetowych i w każdej wpisywać te same dane dotyczące interesującego mnie lotu...to musiałaby być masakra :/
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7294 przez Albin
Z ciekawostek:
Na świecie jest ok 2 tys linii lotniczych, średnio co 4 sekundy startuje jakiś samolot, w dzień, jednocześnie w powietrzu jest ok 14 tysięcy samolotów tj, około 3 mln osób teraz leci.
Najkrótszy lot trwa 90 sekund (Wlk. Brytania)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7291 przez Albin
I jak podają na tej stronie, wróciły bilety Ryanair za złotówkę!
Przykładowe ceny: (w jedną stronę)
z Gdańska: Eindhoven za 1 PLN, Oslo Rygge za 4 PLN
z Modlina: Budapeszt za 3 PLN, Bruksela Charleroi, Oslo Rygge i Sztokholm Skavsta za 1 PLN, Eindhoven od 15 PLN
z Poznania: Oslo Rygge za 4 PLN
z Wrocławia: Oslo Rygge od 8 PLN

Zrzuty ekranu z lotami:
www.mlecznepodroze.pl/2012/12/05/czyzby-...ir-za-kilka-zlotych/

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7289 przez zkarola
można też w tym wątku polecić stronę www.mlecznepodroze.pl . Nie jest to wyszukiwarka lotów, a przedstawione są najlepsze promocje róznych lini lotniczych, można zawsze coś ciekawego znaleźć

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7278 przez natalia29
Koledy jeszcze jakieś inne dobre wyszukiwrki lotów łączonych?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.607 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com