Ciekawy portal podróżniczy

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #15023 przez Magiczne Miejsca
Hej :)

My polecamy nasz kanał na youtube gdzie można zobaczyć filmiki z ciekawych miejsc, głównie zamków, ale nie tylko:

www.youtube.com/c/magicznemiejsca

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu - 5 lata 11 miesiąc temu #14994 przez Madzix3o5
Ja za to zapraszam na stronę wyprawy marzeń. Znajdziecie tam wiele ciekawych reportaży z podróży, poradniki dotyczące wyjazdów, a także podpowiedzi najlepszych atrakcji. Jeśli planujecie wakacje na wiosnę polecam ten wpis: wwwwyprawymarzen.pl/przewodnik/gdzie-na-wakacje-w-kwietniu/
Ostatnia5 lata 11 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #14840 przez krakowianka00
ja często korzystam z traseo.pl, mają dużo fajnych szlaków, aplikacja też jest ok, bardzo dobre mapy w niej mają. No i oczywiście mapa-turystyczna, też całkiem w porządku

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #14834 przez Ela78
Replied by Ela78 on topic Ciekawy portal podróżniczy
A ktoś miał okazję już poznać stronę luksusowe podróże ?luksusowepodroze.pl Bardzo ciekawa, piękne zdjęcia niezwykłych miejsc wraz z dokładnymi opisami. Mnie bardzo zaciekawiła ta strona że codziennie czytam o niezwykłych , magicznych miejscach.
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #14353 przez Albin
Replied by Albin on topic Ciekawy portal podróżniczy
Niestety, strona od dawna nieaktualizowana a miejsca to wyłącznie "typowce".

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #14352 przez monerra
To ja bym dołożył zobacz.krakow.pl. Jak ktoś chce dogłębnie poznać Kraków to pani i jej stronka są idealni. Naprawdę kopalnia wiedzy.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.651 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com