Ciekawy portal podróżniczy

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #11607 przez krakowianka00
ja polecam ciekawy portal turystyczny o zachodniej Małopolsce - trasy turystyczne, propozycje wycieczek, opisy obiektów, zdjęcia itp. Całkiem ciekawie przygotowany zachodniamalopolska.pl
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #9603 przez Viaggio
Tak, ciekawe. Polecam również stronę swiatodzaplecza.blog.pl
Można się zainspirować. :)
Ostatnia10 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #9545 przez bigbrave
Przeszukując internet na frazy podróżnicze natknąłem się na stronę, fabrykapodroznika.pl/portal podróżniczy , który przykuł moją uwagę. Natknąłem się na niego jakiś rok temu i cieszy mnie fakt jak fajnie się ten portal rozwinął. Nazywa się Fabryka podróżnika i nazwa ta zapadła mi trwale w pamięć długotrwałą ;) Cieszy mnie też fakt, że ostatnio będąc uczestnikiem kilku festiwali podróżniczych mogłem zobaczyć tam ich banery i nawet spotkać się z osobą z tego portalu i porozmawiać. Na samej stronie znajdziecie państwo takie działy jak: wydarzenia, weekend, wywiady, poradnik, fotogalerie, reportaż, felietony, mediateka i bataty. Dodatkowo można dodać własną relację z podróży , podzielić się pomysłem na wyprawę, sprzedać lub kupić zdjęcie , lub nawiązać z portalem współpracę. Portal ten posiada też bardzo ładne i zapadające w pamięć logo jakie prawdziwy portal podróżniczy mieć powinien. Czekam na nowe pomysły tego portalu. Zaglądam codziennie! Pozdrawiam Bigbrave
Ostatnia10 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.549 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com