Noclegownia Podróżników

Gdzie nad Bałtykiem Cię nie zadepczą?

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #14842 przez krakowianka00
no nie wiem, czy Łeba taka ok... w końcu to polska Ibiza ;) ja zazwyczaj wybieram się do Rumii, Chałupy - mniejsze miejscowości ogólnie

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #14822 przez Zbychu33
Polecam również domki w ŁEBIE. Cena przyzwoita jak dla tych oszczędnych, takich jak ja
_____
pożyczki internetowe novimo.pl
Ostatnia6 lata 2 miesiąc temu edycja: Zbychu33 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #14812 przez
nad morzem moje ulubione miejsce to bez wątpienia Łeba, piękne miejsce i dużo atrakcji. A jesli chodzi o nocleg to od kilku lat wybieram domki w Łebie i zawsze wracam zachwycona :)
Ostatnia6 lata 8 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #14611 przez monerra
Ja bardzo lubię Dźwirzyno, co jakiś czas odwiedzamy to miejsce i zawsze wybieram hotel Senator, ponieważ my odpoczywamy w Spa, a dzieci mają wiele atrakcji więc wszyscy są zadowoleni. Dodatkowo pyszne jedzenie co jest olbrzymim atutem.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #14570 przez Wejherowo
Moim zdaniem w porządku jest w Wejherowie, naprawdę jest spokój, do morza jakieś 25 km więc niedaleko,ceny niższe, tam jeszcze mogą Cię nie zadeptać ;)
Ostatnia7 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #14478 przez Nowus
Niestety mam wrażenie, że takich miejsc jest już coraz mniej. Coraz więcej osób zostaje w PL, coraz więcej osób zaczyna być stać na wyjazd na wakacje, a więc wszyscy lecą nad ten skrawek morza jakim dysponujemy.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.606 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com