Noclegownia Podróżników

Polecam fajne miejsca na wakacje

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #15054 przez Olciaaak
Ja bardzo polecam polskie morze. Nie ma to jak polska plaża i odpoczynek na niej. Na takie podróże wybieram się samochodem z przyczepą kempingową. Bardzo polecam jeśli chcecie wydać mniej na noclegi. Podsyłam dla chętnych link do strony, gdzie znajdziecie dobrą jakościowo przyczepę. www.przyczepykempingowewiorek.pl/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15041 przez adam289
Bardzo bardzo podobało nam się wszystkim w parku Mikrokosmos. Byliśmy ja, żona, córa i syn (wiek podstawówkowy). Dobrze że teraz w ogóle powstają takie miejsca przybliżające sprawy naukowe w bardzo przystępny, wręcz widowiskowy sposób – bo te rzeźby są widowiskowe.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #13651 przez Nowakowski
Ja polecam wszystkim trasę na Kasprowy! Tylko nie kolejką :)
Piękne widoki.
Ostatnia7 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #13277 przez Wejherowo
Ja polecam Wejherowo – nieco oddalone od morza, ale z licznymi atrakcjami dla całej rodziny.
Ostatnia7 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #13223 przez monerra
A ja krakow! przepiekne miasto a w nocy to juz w ogole obledne. takie polaczenie tradyjnej kultury i innowacyjnosci. jestem z lublina, wiec na krakow nie moglam sie napatrzec. A w dodatku poziom hoteli taki wysoki! Polecam to miastao!
Ostatnia7 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #11290 przez ewelina111
Mazury są wspaniałe, ostatnie lata to duże zmiany - z zapomnianego spokojnego regionu stają się jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Ale jest trochę wyjątkowych miejsc - dla mnie i rodziny bezkonkurencyjny jest guzowy piec - bajkowy zakątek - cicho i spokojnie, wspaniałe jeziora, szlaki piesze i rowerowe no i ośrodek - zlokalizowane domki w lesie, place zabaw, parki linowe, a jednocześnie strefa SPA:) Polecam to miejsce.
Ostatnia8 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.450 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com