Tropiciele

Zaśmiecone przystanki

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #10090 przez chinskimur
no rzeczywiście te pety na chodnikach to żenada...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #9921 przez Albin
Właściwa izolacja palaczy od reszty normalnych ludzi.
Lotnisko w Monachium jak i na innych lotniskach stoją specjalne kabiny dla palaczy. Wszyscy zadowoleni, nikomu nie śmierdzi i nie ma petów wokoło.
. .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 2 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9841 przez Albin
15 listopada 2010 w życie weszła ustawa o zakazie palenia wyrobów tytoniowych w miejscach publicznych. Tym samym nie można już palić nie tylko pod wiatą, ale i na CAŁYM PRZYSTANKU tramwajowym czy autobusowym. Strefa ta wynosi 15 metrów od przystanku.
Niestety, nadal wiele osób nic sobie z ustawy i zakazu nie robi a na zwrócenie uwagi często zachowują się agresywnie i wulgarnie.
Straż Miejska nadal udaje że nie widzi problemu i zero interwencji z ich strony. Wolą chodzić bocznymi uliczkami i polować na źle zaparkowane samochody.
Palaczom którzy nie przestrzegają przepisów grozi mandat w wysokości 500 zł. Może go wystawić policja lub straż miejska.

PALACZE DAJCIE ŻYĆ zdrowym ludziom !
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #7201 przez Albin
Mimo kilku publikacji w Dzienniku Polskim i informacji o takim stanie, osoby odpowiedzialne mają to w dupie !
Nadal biorą duże pensje i jeszcze większe premie a przystanki wyglądają jak jedna ogromna popielniczka.
Brawo szmaciarze palacze skoro tak traktujecie miejsce w który WY TAKŻE mieszkacie !!!
Że mi puszczają nerwy ? a owszem bo rzygać się chce widząc na każdym kroku palacza z petem w zębach i po skończeniu wali niedopałkiem tam gdzie stoi a często na przystankach i pod nogi.
Zwróciłem kiedyś uwagę na przystanku pod Dworcem będącym obok strażnikom miejskim i zapytali mnie z miną debila "a czy Panu to przeszkadza? "
No zamurowało mnie na maxa bo Strażnik na służbie pyta mnie czy mi przeszkadza dym, to pikuś ale to jest ŁAMANIE USTAWY !
Za komendantem powinna polecieć cała instytucja zbędnej Straży Miejskiej .
.
. . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6488 przez zkarola
Centrum Krakowa, przystanek 'Cracovia' przy Muzeum Narodowym...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.622 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com