Tropiciele

kolejny tęgi krakowski łeb

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8815 przez kkasiek4
Karola bo jako rzeźba ona jest ok, tylko czy naprawdę musi stać pod murami? Mam pomysł niech zrobią cały poczet królów polskich i obstawia nimi Wawel. W końcu smok taki samotny....

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8814 przez zkarola
Byłam i widziałam rzeźbę, oto ona:







nie taka zła;)
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #8795 przez BALKANDRIVER

BALKANDRIVER napisał: A jednak pozostaje Ci uwielbienie - doszło i poszło

Noo,poszło, poszło i nie doszło:(
Jak mawiają Węgrzy - "Poszlo do Boszlo na Hajduszoboszlo" - w luźnym tłumaczeniu - "Pisz Pan na Berdyczów" :P
Ale dziś naprawiłem.

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: BALKANDRIVER od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8781 przez BALKANDRIVER
kkasiek4 napisał:

zaczynam uwielbiać Twoje rozumowanie. Prosisz mnie bym napisała na jakiś emeil który wysłałeś mi w emeilu, który do mnie nie dotarł. Genialne :kiss:
Sprawdż o2- jak nie doszło nic, to kolejny wątek w absurdach załóż bo świat istnieje a jak by nie było ,tu miała być istne królewska polemika :cheer:

A jednak pozostaje Ci uwielbienie - doszło i poszło :)

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8779 przez kkasiek4
zaczynam uwielbiać Twoje rozumowanie. Prosisz mnie bym napisała na jakiś emeil który wysłałeś mi w emeilu, który do mnie nie dotarł. Genialne :kiss:
Sprawdż o2- jak nie doszło nic, to kolejny wątek w absurdach załóż bo świat istnieje a jak by nie było ,tu miała być istne królewska polemika :cheer:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #8778 przez BALKANDRIVER
Zdecydowanie musimy uratować świat!!
Mamy misję do spełnienia :)
Napisz, proszę z jakiegokolwiek Twojego konta na te dwa podane maile - albo na o2, albo na fotolandię.
Jeśli się nie skomunikujemy - znaczy, że świat nie istnieje :(

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.589 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com