Tropiciele

kolejny tęgi krakowski łeb

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8771 przez kkasiek4
BALKANDRIVER napisał:

kkasiek4 napisał:

Pokładam w tym wielką nadzieję, bo przecie na senność nie wymyślono żadnego panaceum, a gdyby nawet, to któż chciałby się nim raczyć ;)

No , ja się uraczyłem :) i dziś pobudka była o 10tej w południe



uuuuuuuuu czytanie ze zrozumieniem oblane;pomimo tak gustownego wytłuszczenia B)
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: kkasiek4 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8770 przez BALKANDRIVER
kkasiek4 napisał:

Pokładam w tym wielką nadzieję, bo przecie na senność nie wymyślono żadnego panaceum, a gdyby nawet, to któż chciałby się nim raczyć ;)

No , ja się uraczyłem :) i dziś pobudka była o 10tej w południe
I nadal nie wiem, co sądzić o głowie Kazimira de Biga :)
Chyba pójdę obejrzeć.

BALKANDRIVER
P.S. -A co tu robi wpieprzająca się reklama????
Aaa, już wiem.

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: BALKANDRIVER od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8767 przez zkarola
no niestety jest to straszne... do absurdów nadaje się idealnie, jako wątpliwa ozdoba Wawelu też. Dobrze że jeszcze w nocy nie świeci, choć z oświetleniem to Kraków ma problem..

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8766 przez kkasiek4
Pokładam w tym wielką nadzieję, bo przecie na senność nie wymyślono żadnego panaceum, a gdyby nawet, to któż chciałby się nim raczyć ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8765 przez BALKANDRIVER
Azaliż, pomijając jęzor Twój, Waśmośćko w poście Twoim i Twoje chucie w chudobie niewieściej(?), by nastawać na mą odpowiedź, rzeknę, iż w mej słabości legnę się do odpoczynku (mam nadzieję, iż nie wiecznego), a dyskurs ponowię po przebudzeniu mych członków.
I tak nam dopomóż internet!
Dufam, iż kontenta będziesz, choć z pory nocy mniemam, żeś wampirem jest, jako i ja. :))
Pozdrawiam więc krwiście

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8763 przez kkasiek4
jeszcze nie, ale mogę zacząć...najlepiej od cytatu :P

Pragnąc gorąco jako obowiązani jesteśmy, aby rzecz każda pożyteczna i wszelkie powodzenie rodzaju ludzkiego wzmagało się, w przekonaniu, że się to duchownym i poddanym naszego państwa przyda, w mieście naszym Krakowie postanowiliśmy miejsce wyznaczyć, gdzie by studium powszechne we wszelkiej nauce dozwolonej się rozwijało.

/K. Wielki/

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.604 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com