Tropiciele

Zimowa olimpiada Kraków 2022r.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #10148 przez klubowiczka
A ja sądzę, że ani szansa,ani rozwój , to miało być na Euro 2012 i co?
kto na tym skorzystał? Bo to, że są nowe stadiony - jeszcze nic nie znaczy,a co z długami?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9848 przez zkarola
Moim zdaniem też jest to pomyłka. Patrząc szerzej, konkurencje alpejskie będą się musiały gdzieś odbyć, pewnie będą to Tatry i czy Kasprowy wystarczy? Kolejne szkody zostaną wyrządzone i tak w kółko...
Szansa, szansą... Pomijając kasę, której Kraków podobno nie ma..

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9846 przez kkasiek4
Zimowa olimpiada w Krakowie? Dla mnie to absurd, ale wiem że są i tacy którzy dostrzegają w tym szanse/rozwój



a propo, każdy już chyba widział spot reklamowy. Pierwsze wrażenie jak dla mnie fatalne. Co tu mówić kicz straszny.




na zakończenie kilka obiektywnych faktów :)
Wyprodukowanie spotu kosztowało 550 tysięcy zł, a zakup czasu antenowego od 24 grudnia do Nocy Sylwestrowej 500 000,19 zł (grupa TVN) i 297 453,88 zł (grupa Polsat). 80 procent wszystkich kosztów zostało sfinansowane ze środków dotacyjnych Ministerstwa Sportu i Turystyki, a pozostałe 20% to udział własny Komitetu Konkursowego Kraków 2022. Na razie Komitet Konkursowy nie zdecydował się na emisje spotu w Telewizji Polskiej, bo oferta finansowa była niekonkurencyjna.

więcej lovekrakow.pl/aktualnosci/krakow-2022-ma...elewizyjne_4054.html

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.523 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com