Rzuciłam wszystko i wyjechałam do...

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #15425 przez Legrandbleu
Nie do końca rozumiem Twój komentarz. Czytałeś ebooka? Ksiażka traktuje o podróżach, każdych. Tych w Polsce też.
Poza tym nie o wypoczynek tu chodzi, a o styl życia. Taki wybrałam i w nim się odnajduję.
Polska jest piękna i o niej też znajdziesz wpisy, zarówno na moim blogu nigdyzapozno.pl jak i w książce.
Jednak przede wszystkim tematem przewodnim są wymówki, które tkwią w głowach wielu osób. Nieważne, czy chodzi o wyjazd do miejsca oddalonego 100 km w Posce, czy o 2000km w Europie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu - 2 lata 5 miesiąc temu #15424 przez Porski
Miejscówki godne uwagi w Polsce - travelin
Jak problem, ale pójść w takim kierunku?
No żaden. Dlatego radzę zdrowy rozsądek. W kraju jest tyle fajnych miejsc, że przez całe życie ciężko to ogarnąć.
Ale każdy wypoczywa tam, gdzie uważa.
Ostatnia2 lata 5 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 tygodni temu - 3 lata 3 tygodni temu #15385 przez Legrandbleu
Na początku przedstawię się: mam na imię Agata i dwłasnie dołączyłam do Środziemia. Od 7 lat w drodze, aktualnie na pięknej, zjawiskowej i baśniowej kanaryjskiej Gomerze. Jest tutaj taki las, który świetnie nadawałby się na plan filmowy Władcy Pierscieni;) Ale ja nie o tym.
Jestem autorka bloga nigdyzapozno.pl a także podcza spoprzedniego lockdownu napisałam e-booka: Jak tanio podróżować w każdym wieku i miec z tego frajdę. Poradnik Włóczykija.
W ebooku wspomniałam też Klub Podróżników Śródziemie... Mam więc nadzieję, że to dobry znak, że tu jestem.
Chciałabym nieskromnie polecić ebooka tym, którzy marzą o podróżach niskobudzetowych. Opis książki można znależc w zakładce SKLEP na moim blogu. Na pewno przyda się tym, którzy chcieliby, ale sie boją, albo nie mają pomysłu, albo kasy, albo jeszcze coś innego ;) www.nigdyzapozno.pl/produkt/jak-tanio-po...poradnik-wloczykija/





Załączniki:
Ostatnia3 lata 3 tygodni temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.531 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com