Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Sudety 2014

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #11161 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Czyste Sudety 2014
Projekt nabiera dużego wymiaru. W akcję w Sudetach zaangażowało się już sporo podmiotów. Dyrekcje parków: Karkonoski i Gór Stołowych, WFOŚIGW we Wrocławiu, lokalne oddziały PTTK Urząd Marszałkowski we Wrocławiu. Za kilka dni poprowadzę konferencję prasową z udziałem Marszałka UW Dolny Śląsk z udziałem powyższych i wielu mediów.
A miało być w tym roku tylko pilotażowo... :laugh:
Będą 2 bazy: w Samotni na Śnieżce oraz w Pasterce pod Szczelińcem.
W Pasterce będzie ognisko i "coś jeszcze" i tam dowodzi Karolina z klubowiczami.
Ja pilotuję akcję na Śnieżce.
W celu "ogarnięcia" noclegów, poczęstunku przy ognisku, wstępu do parków itp, należy zgłaszać się do Karoliny lub do mnie, w zależności gdzie planujecie edukować nasze społeczeństwo na szlakach i jakie tereny chcecie lepiej poznać.
Zgłaszajcie także wolne miejsca w samochodach, trasy i daty przejazdów i orientacyjne koszty.
Ja jadę do Karpacza w piątek ok 6.00. 3 miejsca wolne. Trasa ok 400 km Auto pali ok 6l/100 . Przy 4 osobach koszt ok 33 zł / osobę na trasie Kraków - Karpacz
Po banery, roll-upy, worki, dyplomy i inne gadżety, w tym plecaki, zjedzie auto z Samotni więc osoby jadące ze mną mają trasę na Śnieżkę bez obciążenia.
Powrót w niedzielę wieczorem a najchętniej na luzie w poniedziałek po śniadaniu.

10 lipca o 9.30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego ul. Ostrowskiego 7, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Marszałka, Dyrektorów Parków PNGS i KPN, poświęcona akcji w Sudetach.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia8 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11160 przez narciarz
Może w końcu zacznie się pojawiać więcej ludzi na akcjach :) Bedzie w tedy sprzątana większa ilość szlaków :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11159 przez raven
Replied by raven on topic Odpowiedź:Czyste Sudety 2014
Hej!
Krzychu, widzę, że echo akcji dociera w różne miejsca, brawo!

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11155 przez narciarz
Mysłowicka gazeta opublikowała taki oto Artykuł
jak na razie skan na pdf czekam :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11151 przez zkarola
ja nie mogę w czwartek

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11124 przez zkarola
ok.
nie, w sobotę używamy tylko nóg, worków i GPSów ;) no i głów zawsze mam nadzieję;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.587 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com