Czyste Góry Czyste Szlaki - Trzy Korony 7-9.09 12

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #6458 przez Albin
Upominków będzie jeszcze więcej bo poza tym ze Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przekazuje gadżety to właśnie dowiedzieliśmy się że podobnie jak w Ojcowie, trochę upominków ekologicznych przywiezie mocna 6-cio osobowa grupa
.
.

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6450 przez Albin
Idę żółtym z Krościenka prosto do schroniska bez odbijania bo resztę szlaków znam już na pamięć i skupię się na walce ze śmieciami.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6449 przez
admin napisał:

Ja ruszam w sobotę rano ze schroniska i busem podjadę do Krościenka (bus jedzie dalej do Szczawnicy) ,
Ruszam żółtym szlakiem przez przełęcz Szopka, następnie niebieskim szlakiem przez Siodło i do schroniska Trzy Korony.

Chcesz przejść trasą Krościenko, Szopka, Siodło (Okrąglica), Kosarzyska i zielonym do schroniska, czy raczej Krościenko, Góra Zamkowa, Kosarzyska, Siodło, Szopka i żółtym do schroniska?

Jeśli tym pierwszym to nam się trasa trochę pokryje.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6448 przez Albin
Otrzymuję kolejne maile z pytaniami o noclegi więc informacja:
zgodnie z zapowiedziami, trzymaliśmy zarezerwowane całe schronisko do końca sierpnia a teraz należy się kontaktować już bezpośrednio z gospodarzami schroniska bo nie wiemy jaki jest obecny stan wolnych miejsc.
Schronisko PTTK Trzy Korony
Sromowce Niżne, ul.Sobczańska 91
34-443 Sromowce Wyżne
Tel: +48 18 262 98 23, +48 609 668 528
e-mail: trzykorony@trzykorony.pl
www.trzykorony.pl

Firma Jan Niezbędny przysłała paczkę z gadżetami dla najaktywniejszych i nie jest to tylko sprzęt do sprzątania ale także kosmetyki 8Street damskie i męskie.
Szefowa Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking także coś przygotowała.

Warto więc się postarać bo poza dyplomami będą także konkretne nagrody.
Największy zbiór, najciekawsze znalezisko, najdłuższa trasa itp zostaną tradycyjnie nagrodzone a sporo osób otrzyma upominki.
Worki i rękawice można otrzymać w schronisku już od piątku.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6445 przez
Raffee - wychodzimy ;) Jako, że w Pieninach byłem można rzec mało razy plus to, że nogi forsować jeszcze nie chcę i za bardzo nie mogę - ta trasa mi odpowiada w sam raz.
Do tego ostał się jeszcze jeden worko-plecak, więc się nada w sam raz :)
W niedzielę rowerek - jak najbardziej :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6443 przez zkarola
Ja rano jadę busem do Szczawnicy i potem Nordic Walking pod Czerwony Klasztor i do schroniska

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.515 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com