Dragon Swing
Dragon Swing
10-14 listopad


Dragon Swing to międzynarodowy festiwal Lindy Hop, który odbędzie się w Krakowie. Jest to pierwszy tego rodzaju festiwal w Polsce! Można zarejestrować się już teraz - im wcześniejsza data rejestracji, tym niższa cena (szczegółowe informacje na stronie "ceny").

 

Warsztaty dzielą się na dwa cykle dwudniowe: Weekend i "Czwartek i Piątek". Można zapisać się zarówno na cały cykl, jak i na pojedyncze zajęcia.

 

Weekend:

W sobotę i niedzielę odbędzie się łącznie 8 warsztatów tanecznych (4 dziennie) na trzech poziomach. Każde zajęcia będą trwały 80 min.

 

Czwartek i Piątek:

W czwartek i piątek przewidziane są dodatkowe warsztaty, których tematy są jeszcze do ustalenia. Osoby zainteresowane udziałem w dodatkowych warsztatach proszone są o zarejestrowanie się na naszej stronie i wysłanie maila z potwierdzeniem.

W te dni przewidujemy jeden poziom zajęć - każdego dnia minimum 3 lekcje po 80 min. każda. Warsztaty te będą dostosowane do potrzeb polskiej sceny Lindy Hop, jak i uczestników. Prawdopodobnie odbędą się zajęcia z balboa oraz authentic jazzu. W czasie innych zajęć będzie można się dowiedzieć w jaki sposób uczyć tańców swingowych.

 

Imprezy

Każdej nocy od środy (10 listopada) aż do niedzieli (14 listopada) będą się odbywały imprezy taneczne.

 

Do zobaczenia!

-Organizatorzy Dragon Swing

http://dragonswing.pl/

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com