Nowe zasady podróżowania do Tunezji

Nowe zasady podróżowania do Tunezji

w ramach zorganizowanych wyjazdów turystycznych

 

Informacja dla wszystkich zagranicznych podmiotów sektora turystycznego.

 

Hotel w Monastirze 5

foto Albin Marciniak

 

Z dniem 19 kwietnia 2021r. podróżni niebędący rezydentami posiadający ważny voucher (zawierający przelot + transfer + zakwaterowanie w obiekcie turystycznym), lecący lotem czarterowym lub rejsowym w ramach zorganizowanego wyjazdu turystycznego, będą mogli wjechać na terytorium Tunezji stosując poniższe zasady :

- Przedstawienie na miejscu negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie później niż 72 godziny przed wejściem na pokład samolotu.
- Pozostawanie w zorganizowanych grupach zaraz po przybyciu do Tunezji, podczas transferu, zakwaterowania oraz przemieszczania się w turystycznych obiektach noclegowych jak i poza nimi.
- Ścisłe przestrzeganie Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Tunezji do walki z COVID-19.

 

Tym samym apeluje się do lokalnych przedstawicieli biur podróży do rygorystycznego stosowania powyższych zasad, w celu zagwarantowania sprawnego przebiegu sezonu turystycznego.

 

 
autokary z turystami z lotniska
 
foto Albin Marciniak
 

 

TUNEZYJSKI URZĄD DS. TURYSTYKI / OFFICE NATIONAL DU TOURISME TUNISIEN
Przedstawicielstwo w Warszawie / Représentation à Varsovie

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com