Z Krakowa do Zadaru za 274 zł z bagażem rejestrowanym w dwie osoby!

Z Krakowa do Zadaru za 274 zł z bagażem rejestrowanym w dwie osoby!

Z Krakowa do Zadaru za 274 zł z bagażem rejestrowanym w dwie osoby!

   Bilet powrotny także z bagażem rejestrowanym w dwie osoby to koszt 68,50 euro, co po przeliczeniu daje razem 575 zł w obie strony z bagażem rejestrowanym i swobodnym wyborem miejsc w samolocie podczas odprawy online (dla osoby kupującej bagaż rejestrowany). Jak to wygląda w praktyce, przedstawiamy poniżej. Ale uwaga, te ceny mogą się oczywiście zmienić, w zależności od zainteresowania na dany lot. Tanie bilety nie są dla wszystkich pasażerów samolotu a jest to jedynie pewna pula aż do wyczerpania. Krótko mówiąc, kto pierwszy ten lepszy.

 

 

Poniższe propozycje uwzględniają lot z Krakowa do Zadaru dla dwóch osób z jednym bagażem rejestrowanym 20kg, co w połączeniu z bagażem podręcznym, w zupełności wystarczy na tygodniowy pobyt na plaży w połączeniu ze zwiedzaniem. Jeżeli w planie będzie większa aktywność w terenie, warto rozważyć plecaki, a te nadać można na lotnisku, pakując do jednego worka foliowego. Tutaj liczy się waga a mniej gabaryt.

 

 

Lotnisko w Zadarze jest położone bardzo blisko miasta, więc podróż nie przysparza problemów. Komunikacja autobusowa jest dobrze rozwinięta i za kilka euro dojedziemy z lotniska do centrum miasta. Przystanek autobusowy znajduje się po prawej stronie po wyjściu z terminala.

 

 

Pokazane ceny aktualne były 9 marca 2024r. co oczywiście może się zmienić, w miarę dostępności tanich biletów z przeznaczonej puli na dany lot.

 

Widoczna cena za bagaż rejestrowany jest także atrakcyjna i może się zmienić, w miarę dostępności tanich biletów z przeznaczonej puli na dany lot. 

 

Ceny biletów powrotnych dają sporą elastyczność i decyzja o długości pobytu zależy od Was. Jeżeli macie nieograniczony czas na wiosenny wypoczynek, można oczywiście dowolnie przedłużyć pobyt, mając do dyspozycji tanie loty przez cały kwiecień.

 

Dla osób chcących wrócić w ostatni dzień świąt, lot wieczorny jest w cenie 20 euro, czyli ok 88 zł

 

Wracamy także z takim samym a być może nieco większym bagażem. Także i ten mamy już wykupiony w cenie 28,49 co w przeliczeniu 4,4 zł / 1 euro daje kwotę 125 zł.

Do bagażu rejestrowanego możemy zapakować namiot i sprzęt biwakowy (poza gazem w kartuszach!) i w ten sposób możemy sporo zaoszczędzić na noclegach. Jednak i noclegi w magicznym Zadarze nie muszą wiązać się z dużymi kosztami. Przed sezonem jest znacznie taniej oraz jest spory wybór. Nie warto czekać do wakacji, co pokazuje poniższy screen z Booking.com, dający możliwość noclegu w centrum miasta, dla dwóch osób przez 6 nocy (termin pokrywający się z powyższymi terminami tanich lotów).

 

 

Jak dotrzeć do opisanych powyżej cen tanich lotów?

 

Najtańszy sposób na podróżowanie po Europie

jak wyszukiwać skutecznie tanie loty ?

bezpośrednio na stronach przewoźników, gdzie znajdziemy ceny aktualne i bez ukrytych kosztów pośrednich,

krok po kroku:

 

https://klubpodroznikow.com/relacje/polska-na-weekend/314-tanie-loty/3591-najtanszy-sposob-na-podrozowanie-po-europie

 

 

Obok Zadaru polecamy magiczne miasteczko Nin z jedną z najpiękniejszych i szerokich plaż w Chorwacji, z białym piaskiem i niesamowitymi widokami.

Nin - centrum średniowiecznej Chorwacji

 

 

 

foto: Albin Marciniak

https://www.facebook.com/marciniak.albin

 

Uwaga, powyższe propozycje nie są w żaden sposób związane z reklamą, afiliacją czy innymi propozycjami komercyjnymi. Są to wyłącznie oferty wyszukane na opisanych powyżej stronach.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com