dookoła Islandii

02.03.2015 godz. 19.00
Klub Podróżników Śródziemie
Piwnica pod Baranami
Pępek świata jest na północy
Tomasz Kosiński


Dookoła Islandii


Islandia nie jest tak zimnym krajem jak by się wydawało, dzięki oceanicznemu klimatowi zimy są łagodne. Ogień wulkanów i zamrożona woda lodowców równoważą swoje siły. Ludziom żyje się tu dobrze, zwierzętom też.

Zapraszamy na pokaz zdjęć z podróży dookoła Islandii, która odbyliśmy we wrześniu 2014 roku. Zobaczyliśmy najpiękniejsze miejsca tej niesamowitej wyspy m.in. gejzery, pola termalne, Błękitną Lagunę- najlepsze SPA na świecie. Przebyliśmy drogę wzdłuż rzeki Skogar do pola lawowego. W naszej tygodniowej wyprawie znalazło się miejsce na trekking po lodowcu Svinafelljokull, penetracje jaskiń.
To kraj ogromnych przestrzeni, w takim miejscu można się przekonać, że to właśnie przyroda jest największym skarbem wyspy. Jeśli ktoś myśli, że widział już wszystko i nic go nie zaskoczy, na Islandii zmieni zdanie.
.
.
.
.
.
.
.
.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com